niestety, zakupiłam fioletową różę, która kwitnie na różowo... - niezgodność zamówienia z otrzymanym towarem. Bardzo drogi powojnik ledwo co wegetuje pomimo starannej pielęgnacji. Nie wszystkie rośłiny są marne, dużo od nich zamawiałam, ale w tym roku żadne nasiona warzyw i arbuzów mi od nich nie wzeszły...
Zdjęcia
Opinie
-
Hala G ★☆☆☆☆
-
Agnieszka K ★★★★★
Dziś odebrałam przesyłkę i totalny szok .. jeszcze tak profesjonalnie zapakowanych roślin nigdy nie otrzymałam przy zamówieniu internetowym z innych miejsc .. podnoszę moje bambusy a tam kolejna niespodzianka ..prezent 5 szt cebulek mieczyków ... po rozpakowaniu z pojemnika plastikowego dorodne trzy sadzonki ... polecam zakupy w Florexpol .. szacunek za pełen profesjonalizm w obsłudze klienta i towar najwyższej jakości ...
-
Anna Młodawska ★☆☆☆☆
Sadzonki dotarły w oplakanym stanie, żółte liście, po otwarciu paczki silny zapach stechlizny i pleśni, wygladaly jakby mialy zaraz umrzec. Pani na infolini twierdziła, że są to bardzo dobrze ukorzenione sadzonki tylko są na poczatku wegetacji. Po kilku dniach liście wyschły- jednak był to stan agonalny. Na jednym ze zdjęć "sadzonka" jeżyny bezkolcowej - 10 cm patyczek z 2 listkami, który kosztował prawie 30 zł. Szczerze nie polecam. Ogromne rozczarowanie i mnóstwo wyrzuconych w błoto pieniędzy
-
Kaska Slaba ★★☆☆☆
Rośliny po sześciu dniach podróży dotarły w stanie może nie agonalnym ale były mizerne,połamane i brzydkie(czarne liście) czyli nie warte swojej ceny .W odpowiedzi na reklamację przeczytałam,że o tej porze roku tak rośliny wyglądają i powinny na wiosnę ruszyć.Oby tak się stało. Może dwie stówy wydane na kwiatki to nie jest dużo ale już raczej nie skorzystam z oferty tego sklepu. Duży minus to dostawa Poczty P. Rośliny szły prawie tydzień, były źle zapakowane albo rzucali kartonem bo obsypane były ziemią wymieszaną z liśćmi które z tych roślin odpadły.
-
Beata Jabłońska ★★★★★
Różne są opinie, ale ja daję 5*. Jeśli potrzebuję coś do swego ogródeczka to zawsze coś tu znajdę. Odkąd Florexpol istnieje urządzałam już 3 ogrody - teraz mam malutki ale piękny, a wiele roślin i nasion kupuję właśnie tu.
-
Em Be ★★★★★
Bardzo miła i rzeczową obsługą.
-
Joanna Głowacka ★★★★★
Bardzo dziękuję za przesłanie zamówionych roślin. Kurier dowiózł je całe i zdrowe. Bardzo dobrze zabezpieczone w specjalnych osłonkach - nie zauważyłam najmniejszego uszkodzenia. Do tego czekała w opakowaniu na mnie bardzo miła niespodzianka- prezent, który już zasadzilam: karpę dalii dekoracyjnej oraz cebulę śniedka. Polecam
-
Monika Kaczmarczyk ★★★★★
Gorąco polecam zakupy w tym sklepie. Kupuję u nich już od lat. Nawet jak zdarzyło się, że sadzonka w transporcie została uszkodzona, to bez problemu została dosłana nowa. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sadzonki solidne, dobrze zapakowane.
-
Małgorzata Koszczyńska ★☆☆☆☆
Zakończyłam zainteresowanie sklepem internetowym po jesiennym zamówieniu. Krzewy róż dostałam w fatalnym stanie, ale poczekałam z opinią do wiosny, no i mamy efekt - sadzonka rosnąca w poziomie (!!!) wydała mdłe listki, drugą bez oznak życia właśnie wyrzuciłam. Trawy budzą się, ale trzeba uważać by ich przez pomyłkę nie wyrwać bo takie są maleńkie. Czuję się oszukana. Szkoda czasu, pieniędzy i marzeń. NIE POLECAM.
-
Aga Ryba ★☆☆☆☆
Daję 1 gwiazdkę chociaż nie wiem czy to nie za dużo. Złożyłam duże zamówienie a sadzonki są miniaturowe.. budleja kosztowała mnie 38 zł a dostałam jakiś króciutki suchy patyk. O trawach nie wspomnę..za 18 zł dostałam 10 cm pęd korzenia ..załamka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Ogrodniczy Florexpol?
Sklep Ogrodniczy Florexpol znajduje się przy 20-823 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Ogrodniczy Florexpol?
Można skontaktować się z Sklep Ogrodniczy Florexpol pod numerem +48 815 333 050
Jak można dotrzeć do Sklep Ogrodniczy Florexpol?
Do Sklep Ogrodniczy Florexpol można dotrzeć, korzystając z poniższego linku