powiem tak jestem tu 3 raz super,nie wiem czemu sa 1 gwiazdkowe opinie
Zdjęcia
Opinie
-
wester matt ★★★★★
-
Kacper Kroczek ★★★☆☆
Fajny labirynt ale trzeba czekać byłem z klasą na wycieczce do labiryntu wzięli tylko dlczesc :-(
-
Marek ★★★★☆
Miejsce fajne, żeby się wyszaleć. Aktualnie trwa modernizacja sali i działa tylko jeden tryb gry. Więc warto to mieć na uwadze. 38zl/os/gra, a gra to 10min szkolenia i 20min grania. W środku małe szafki na drobiazgi czy telefon zamykane na kluczyk oraz szatnia. W holu jest kilka automatów do gry, można kupić przekąski i coś do picia. Minusy to że nie wszystko działa, oraz system strzelania - jedna ręka/palec na spuście druga ręka non stop trzyma "zabezpieczenie" bez którego nie da się strzelać, po co ono jest, nie wiem, ale już w pierwszych minutach gry powoduje skurcz/ból palcy, bo jest to nie naturalny chwyt.
-
Grzesiek Falcon ★★★★★
Fajna zabawa szczególnie dla dzieciaków
-
zuk zuk ★★★☆☆
Same gry bardzo fajny pomysł dla starszych dzieciaków ok 8-15 lat. Młodszym raczej nie polecam. Chyba że w środku podczas gry przy młodszych dzieciach jest jakaś osoba nadzorująca. Do 11 latków nikt nie wchodził. Zostają same w pomieszczeniach gdzie niektórzy mają dziwne, niebezpieczne pomysły powstające na skutek euforii w grupie. Mogą się popychać, skakać na siebie, podstawiać nogi w formie atrakcji zabawy. Jest to trochę niebezpieczne w grupie 10-13 osób. Panie obsługujące zajęte siedzeniem w telefonach nie interesujące się w ogóle co dzieje się na salach ze stołami urodzinowymi. Nie dość, że nie sprzątają np brudnych talerzyków po torcie, pustych butelek, pustych talerzy to po pizzy też nikt nie pomyślał żeby pozbierać ze stołu. Jak zamówiłam drugi raz pizzę to (co wyszło już poza ich program) to nawet nie pomyślały, że do tej pizzy też przydały by się czyste talerze. (ale to trzeba by poprzednie zabrać ze stołu a nawet umyć i przynieść z powrotem). Chyba za dużo. Na zamówioną kawę i herbatę czekałam 25 min a jak poszłam się upomnieć to okazało się ze zapomniały. Ale co - najważniejsze, że dzieci nie zwracają uwagi na takie rzeczy i niedociągnięcia. Im się podobało :) (mnie mniej szczególnie jeśli wyciąga się z portfela za to 1000 zł. ) za 2,5 godziny 'imprezy'. Sam pomysł fajny bo dzieci się wybiegają i zmęczą :) Wracały zadowolone i padnięte. Ogólnie kilka poprawek i było by ok. :) Pozdrawiam
-
Rafał Gędłek ★★★☆☆
Świetna zabawa dla młodszych nastolatków (11-14 l). Przyjęcie urodzinowe bardzo udane, młodzież zadowolona, jednak stanowczo NIE POLECAM pizzy! Koszmar! Ten dziwnie smakujący, okrągły placek nie ma nic wspólnego z prawdziwą pizzą. Wgle nie powinien być tak nazywany. Masakra
-
Bartosz Blachnicki ★★★★☆
Super rozrywka dla dzieciaków- szczególnie takich 8-12 lat. Sam lokal nie zachwyca nowością i wystrojem i az prosi sie o doinwestowanie i odświeżenie.
-
Anna Grochal-Dużyk ★★★★☆
Urodziny super, jedyny minus temperatura, było naprawdę zimno, a w "labiryncie" zimnica. Zimą nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki?
Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki znajduje się przy Wojska Polskiego 47, 41-208 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki?
Można skontaktować się z Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki pod numerem +48 322 632 303
Jak można dotrzeć do Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki?
Do Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku