Fajne miejsce, panie bardzo miłe, jest czysto. Jedna gwiazdka mniej za animacje na urodzinach, która polegala na przeprowadzeniu jednej zabawy z dziećmi! Jestem bardzo rozczarowana takim podejściem, gdybym wiedziała to bym dodatkowo zapłaciła za jakąś atrakcję. Wzięłam pinate dodatkowo płatną, ale pani zrobiła ją 15 minut przed końcem imprezy, czego też nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak późno. Piniata była bardzo fajna. Pani animatorka poza tym podeszła może ze trzy razy do stolika i nalała dzieciom wodę lub sok. Ale za to akurat nie mam pretensji, ponieważ dzieci było dużo. A wystarczyłaby tylko jeszcze jedna zabawa. Tort oreo też był dobry, ale został zapomniany i podany prawie na zakończenie imprezy, o to też nie mam pretensji, każdemu może się zdarzyć. Ale jeżeli dochodzi do takiej sytuacji to można było chociaż piniate zrobić wcześniej. A tak tort i piniata były na samym końcu imprezy. A i jeszcze muffinki, nie próbowałam, ale dzieci brały gryza i nie chciały ich jeść, także żałuję, że nie wzięłam lodów. Miejsce ma bardzo duży potencjał i dużo plusów, ogólnie impreza udana.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna ★★★★☆
-
Daria Kw ★★★☆☆
Sala raczej dla dzieci 3+. Niby jest mikro kącik dla młodszych, ale jest malutki i takie 2 latki chcą iść gdzie indziej. a tam niestety różnica w poziomach zaawansowania znaczna, niestety moje 2,5 latki gubiły się i co się naskakałam, to moje... Miałam za to okazję przyjrzeć się różnym zakamarkom i te koty z kurzu m.in pod trampoliną, pięknie oświetlone przez słońce, mnie bardzo zasmuciły. Piekło dla alergika. Ja się nie dziwię, że dzieci chorują po wizytach w takich sakach zabaw - jedno to inne dzieci, ale ten kurz, to jest masakra. Ogólnie sala ok, urodziny też wyprawiane ok, choć jest dość duży przemiał i to widać- także po zapale do pracy niektórych pań (nie że coś- sama miałabym dość po kilku godzinach w tym hałasie). Na duży plus brak migających maszyn, pociągów itp. za "piątaka".
-
Aleksandra ★★★★★
Przyjemna sala zabaw z tyrolką, trampoliną, kilkoma dużymi zjeżdżalniami. Fajna, wysoka konstrukcja z rurami. Strefa dla maluszków nieduża, jedna zjeżdżalnia do basenu z piłkami. Sporo miejsc siedzących przy stolikach dla rodziców. Przy wejściu możliwość zostawienia rzeczy w szafce.
-
Asia Łopuch ★★☆☆☆
Mała sala, bardzo duży tlok, jedno dziecko wchodzi i skacze na drugie. Bardzo slaba wentylacja , bardzo duszno, cieplo. Brak klimatyzacji
-
Dominik Szlęzak ★★★★★
Super miejsce, fajna zabawa. Najważniejsze ze dziecko bardzo zadowolone. Ceny bardzo przystępne.
-
Kamila Wilczko ★★★★☆
Bardzo fajna sala zabaw, dziecko zawsze zadowolone ALE… pani ubrana, pomalowana na czarno raczej nie zachęca do skorzystania z bawialni po raz drugi, Baaaardzo widać jak jej się tam nie chce siedzieć ;) jeżeli ona jest animatorem na urodzinach to mega słabo za taka kasę. Obserwowałam jak obsługiwała urodziny i raczej nie bylabym zadowolona. Warto przyjrzeć się pracownikom i ich entuzjazmowi- pewnie odzie to w parze z niskim wynagrodzeniem - może warto ta kwestie również przemyśleć drogi właścicielu :) Wszystko inne bez zarzutu: czysto, ciepło i pyszna kawka :)
-
Madzia ★★★★★
Świetne miejsce dla moich dzieciaków, super komfortowe jest to ze mogę sobie usiąść przy pysznej kawce a dzieciaczki się bawią i gdy trzeba panie pracujące tam zawsze pomogą i podejdą do dziecka. Bardzo przestronnie ,czysto i zadbanie najlepiej jak widziałam w okolicy. Dzieci maja mnóstwo miejsca zarówno maluszki jak i starsze dzieciaki. Cała rodzina wyszła szczęśliwa a urodziny zorganizowane na sali były dobrze zorganizowane, dzieci wybawione a torcik pyszny. Wcale nie tak drogo patrząc na standard i wielkość sali. Polecam razem z maluchami :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bee Happy Sala zabaw Bytom?
Bee Happy Sala zabaw Bytom znajduje się przy Gabriela Narutowicza 11G, 41-933 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bee Happy Sala zabaw Bytom?
Można skontaktować się z Bee Happy Sala zabaw Bytom pod numerem +48 733 441 985
Jak można dotrzeć do Bee Happy Sala zabaw Bytom?
Do Bee Happy Sala zabaw Bytom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku