Byłem dzisiaj z dziećmi i to jest jakiś dramat , dzieci które są pozostawione bez opieki bo mamusia jest na siłowni latają z tabletem i nagrywają wszystkich do okoła , inne dzieci wynoszą do dużego domku do zabawy na piętro zabawki plastikowe na baterie które powinny grać i puszczać jakieś melodyjki zrzucają te zabawki z piętra tego domku i udają że to spadło, obsługa nie reaguje ,bo na obsłudze jest tylko jedna osoba która obsługuje i sale zabaw i siłownie , powiem szczerze firma nastawiona ewidentnie tylko na trzepanie kasy , zero zainteresowania dziećmi i nawet tymi dziećmi które pozostają pod ich opieką , a cenna jest wtedy zupełnie inna i oczywiście dużo droższa To była ostatnia moja wizyta w tym miejscu Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
adam adamski ★☆☆☆☆
-
Marcin Kokot ★★★★★
Jak dzieci były małe, często je zabieraliśmy do tej sali zabaw, gdzie miały opiekę a my w tym czasie mogliśmy w spokoju zrobić trening
-
Asia Joanna ★☆☆☆☆
Nie polecam, dwulatek nie miał zupełnie co robić , 6 latek po 15 min znudzony . W dodatku zabawki poniszczone i niezbyt czysto.
-
Aleksandra Słota ★★★★☆
Miejsce przeznaczone moim zdaniem dla dzieci od około 3,5/4 lat. "Kącik malucha" dla mniejszych bobasów bardzo ubogi (jedna mała plastikowa zjeżdżalnia z wybrakowanym basenem z kulkami, plastikowy domek i duże klocki do zabawy). Dla starszych dzieci fajny "małpi gaj" oraz dwie trampoliny.
-
Marcin Gajdzik ★★★★☆
Fajne ale dla małych dzieci. Moje 6 latki po 20 minutach już się nudzily
-
Jacek P ★★★★★
Sala zabaw duża i klimatyzowana w lato. Dla opiekunów do dyspozycji stoliki z dobrą kawą. Dla dzieci dwie duże trampoliny zjeżdżalnie a cała konstrukcja jest duża i piętrowa. Warto zobaczyć...
-
Krzysztof Korzeniec ★★★★★
TO dobre miejsce jest. Nie za duże,nie za małe. Za to ciekawie zaprojektowane (piętrowo). Jest podwójna trampolina. Jest kilka różnych zjeżdżalni. Jest i kącik dla maluszków. Ciekawą opcją jest możliwość zostawienia dziecka i korzystania z siłowni. Cena za wstęp jest zależna od dnia tygodnia także polecam sprawdzać na stronie.
-
Tommy Lee ★★★★★
Bardzo fajna sala zabaw, można sobie wypić w spokoju kawę, kiedy dziecko dobrze się bawi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sala Zabaw MAXYMEK?
Sala Zabaw MAXYMEK znajduje się przy Bukowa 9, 41-700 Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sala Zabaw MAXYMEK?
Można skontaktować się z Sala Zabaw MAXYMEK pod numerem +48 510 528 066
Jak można dotrzeć do Sala Zabaw MAXYMEK?
Do Sala Zabaw MAXYMEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku