Fantastyczne miejsce, fajne zatowarowanie. Ale serio, przez CHOROBOWY zwalniać najlepszą osobę z obsługi?! To woła o pomstę do Nieba! Ogarniecie się proszę, bo nie warto rezygnować z najlepszych, bo mają problemy zdrowotne!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Król ★☆☆☆☆
-
Maciej Jędrzejewski ★☆☆☆☆
piwa z promocji to tak naprawdę piwa przeterminowane o tydzien, dwa a nawet MIESIĄC!!!!!! centrum jastrzębia a browaru Jastrzębie na półkach brak gorole
-
ki sia ★☆☆☆☆
Odpowiadając na opinie pani A.T : Doskonale wiem, że zostałam zwolniona z pracy z powodu zachorowania na strwardnienie rozsiane, bo innej przyczyny nie widzę, byłam w szpitalu a co za tym idzie musiałam pójść na L4 co doskonale wiem, że się nie spodobało mało tego wiem to od pewnej osoby z firmy, która mi się wygadała jaki był powód mojego zwolnienia i potwierdziła ona tylko moje przypuszczenia. Kolejna sprawa jakoś nie przypominam sobie by którekolwiek z klientów się na mnie skarżyło zazwyczaj były to pojedyncze wyjątki jak żule chlejące wódę w lesie gdy odmówiło im się kupienia butelek po piwie a jeśli już jakaś skarga się na mnie pojawiła co było rzadkością brałam się do poprawki. A jeśli chodzi o opinie na mój temat - mówią same za siebie ja tych ludzi nie znam więc nie mogłam kogoś zmusić do napisania ich a poza tym zwisa mi to jak cała ta firma i wy wszyscy razem wzięci :) ( poza Panem Mariuszem najlepszym Szefem jakiego tylko mogłam sobie wyobrazić w przeciwieństwie do Pani gdzie zawsze były problemy o byle co i robienie awantur nie tylko w kierunku do mnie ale również byłej pracownicy Kasi ) PS Bez odbioru
-
Zosia ★☆☆☆☆
Jakiś dramat. Znałam dobrze dwie pracownicę Panią Kasię i Kingę, ten sklep bez nich to jakiś żart, kobiety zawsze potrafiły doradzić w wyborze asortymentu, teraz pracownicy nie są w stanie. Powodzenia żeby ten sklep się utrzymał
-
Kamil Pękal ★☆☆☆☆
Szczerze ? To już nie jest ten sam sklep, odkąd Kinga tu nie pracuje. Obsługa straciła swój klimat, nie ma już tej energii ani podejścia do klienta, które sprawiało, że człowiek wracał z uśmiechem. Teraz to zwykły monopolowy jak każdy inny - bez charakteru bez tej atmosfery, która wcześniej tworzyła.
-
Wojciech Skrobis ★★★★★
Świetny wybór alkoholi polecam
-
Artur Zyzdorf ★★★★★
Polecam duży asortyment alkoholi
-
Stanislau 02 ★★★★★
Polecam, duży asortyment wódek, win, piw i napoji. W atrakcyjnych cenach.
-
Paweł Morgut ★★★★★
polecam to miejsce. Wymieniaja kapsle z piwa. Obsługa bardzo dobra i co wazne wodka zawsze tania.
-
Patryk Kawalec ★★★★★
Dnia 31-07 o godzinie 9:55 robilem u was zakupy.kasjer dobra znajomosc na temat win.Super mila obsluga.sprzedawca zna sie na swojej pracy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NYCS Alkohole?
NYCS Alkohole znajduje się przy Krokusów 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do NYCS Alkohole?
Do NYCS Alkohole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku