Opinie

  1. Izabela ★★★★☆

    Fajny sklep i obsługa

  2. dawid Chodacki ★★★★★

    Bardzo fajna żabka polecam

  3. Agata Kraska ★☆☆☆☆

    Pani Dagmara była tak Zajęta rozmową przez tel że chyba nawet nie widziała kogo i co kasuje. Ja wiem że to tylko żabka ale jakieś minimum kultury należy się każdemu

  1. Irena Grzybek ★☆☆☆☆

    Jak bym miała 60 lat i szukała bułki pani by mi pomogła A że mam dystonie i nie widzę to ani siatki ani ile kosztuje sama miałam się orientować zgłaszam Panią do kierownika o wyciàgniècie konswenkwencji

  2. Dzejson Nobody ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa . Polecam Ale też szukam dziewczyny która tam pracuje lub pracowała . Brunetka , wytatuowana . Mieszka w pobliżu . Potrzebuje bardzo pilnie skontaktować się z nią . Ona mnie zna. Zostawię nr tel. 574 624 654. Z góry dzięki za pomoc .

  3. Katarzyna Ciszek ★★★★☆

    Mało miejsca, przy większym ruchu trudno jest się poruszać

  1. Roza T ★★★★★

    Wspaniała obsługa,asortyment w porządku

  2. Maksymilian Kubiak ★☆☆☆☆

    Często nie mają parówek do hotdogow a jak już są i się kupi to jest strasznie twarda i zimna. Nie polecam. Jakieś 300 z tamtąd jest lepsza żabka na edukacji i od nie dawna tylko tam chodzę.

  3. Justazwierzaki ★☆☆☆☆

    Od lat chodzę praktycznie codziennie a od dziś to czas przeszły, na drobne zakupy, dziś również, wracając do domu Zakupiłam 2 napoje i podchodzę do kasy, nowy kasjer, no ok, mówie iż ja zawsze kartą i tu pierwszy nie miły akcent, no przecież pisze ze nie, no ok, to ja wezmę te napoje ( około 6,50) i zaraz przyjdę z gotówką ponieważ nie mam przy sobie, od razu słyszę ze nie, że mnie nie zna i tu go rozumiem, porostu bał się) bo ja go też pierwszy raz dziś widziałam, ale mówię to zadzwonię do Pani Doroty która tu od lat pracuję ale ten sympatyczny Pan, że to on jest sprzedawca i nie da mi tych napoi a zaznaczam iż to nie moja wina iż mają zepsuty portal, a to iż, zaraz po powrocie idę z psami na, wózku, nie mam jak potem z dwoma psami wejść do sklepu i jeszcze razem psy wnosić i te napoje... Więc idę na zaplecze zawołać innego pracownika z nadzieją iż za mnie poręczy, bo wszyscy mnie tam znają, a że mieszkam metr od sklepu to też chyba ma znacznie, ale nowy to nie wie o tym... I wyszła Pani kierowniczka i..... stanęła po stronie pracownika mimo iż zna mnie od lat i wie j a k często robię tam zakupy, brak profesjonalizmu, no cóż, czas zrezygnować z tego sklepu, który zawsze lubiłam za miłą, rodzina atmosferę... W marketach jest anonimowo ale i znacznie taniej...

  1. Ryszard Antonik ★☆☆☆☆

    Zbyt często i za wiele są robione przerwy z powodu , np. zmiany kasjera , czy też awarii systemu kasowego lub awarii i braku prądu...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Estetyczna 3, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements