Opinie

  1. Piotr Dyba ★★★★★

    Bardzo rzadko daję najlepsze oceny. Ale urok tego miejsca, podczas październikowej jesieni sprawił, że daję 5 gwiazdek (pobyt w apartamencie "Bagatelle"). Zszokowała mnie także, w pozytywny sposób wysoka jakość śniadań. Nawet jajka muszą chyba sprowadzać ze wsi, bo mają takie żółciutkie żółtka i są bardzo smaczne. Kawa z ekspresu ciśnieniowego. Piękne wnętrze. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Piękny park...

  2. Małgorzata ★★★★★

    Piękne i urokliwe miejsce ❤️ Wspaniała atmosfera, najpyszniejsze na świecie śniadania. Cudowny odpoczynek, polecam ☺️

  3. Jerzy Romanowski ★★★★☆

    W willi Gioia jesteśmy po raz drugi. Przepiękne klimatyczne miejsce z historią, piękną przestrzenią, pysznymi śniadaniami. W porównaniu do poprzedniego pobytu zauważyliśmy brak dbałości o szczegóły np. zepsute klamki w drzwiach wejściowych i do niektórych apartamentów, przepalone żarówki w żyrandolach i kinkietach co obniża prestiż tego uroczego miejsca. Ponad to młoda i nie zawsze zorientowana obsługa wymaga doszkolenia, na szczęście ratują sytuację nieliczni "starzy"pracownicy. Dlatego nie dajemy 5 gwiazdek.

  1. Malwina Balcerzak ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne,polecam serdecznie spróbować kurczaka kukurydzianego na risotto z kurkami POEZJA ,niestety za kelnerka trzeba było biegać i dopominać o uwagę ,ale druga pani uratowała sytuację spory czas oczekiwania jak na paru gości

  2. Vyzma ★★★★★

    Znakomity obiekt, gość tutaj naprawdę czuje się zadbany. Pokoje czyste, ładne, obsługa wzorowa, śniadania pyszne i różnorodne. Lokalizacja doskonała. Idealne miejsce na spędzenie weekendu ze swoją drugą połówką. Jakbym już musiał na siłę szukać 'minusów' to siłownia najlepsze lata ma już za sobą.

  3. Zbigniew Olesiejuk ★★★★★

    Świetne miejsce na krótki jak w moim przypadku odpoczynek. Wszystko bez zarzutu.

  1. Oskar Kozikowski ★★★★★

    Świetna obsługa, wyjątkowy wystrój, wspaniały klimat oraz świetne jedzenie! Pobyt był prezentem dla rodziców, byli niezwykle zadowoleni! Polecam z czystym sumieniem!

  2. Matka Boska Szopienicka ★★★★★

    Przyszliśmy tutaj z marszu ponieważ inny hotel nas bardzo zawiódł. Obsługi to w ogóle nie zdziwiło i przyjęła nas z otwartymi Ramionami. Cudowny pokój, obsługa świetna. Z basenem mogliśmy korzystać dłużej niż przewidywał to regulamin. Śniadanie bardzo dobre, polecam omleta na słodko. Świetną atmosferę buduje tu właśnie obsługa. Na pewno tu wrócimy ❤️

  3. Agata Z ★★★★★

    Czyste pokoje,miła obsługa, piekny ogrod z leżakami, duży i czysty basen. Śniadania w cenie wynajmu, bardzo smaczne, świeże sałatki, awokado, świeże warzywa i owoce, pyszna kawa i tutaj duze zaskoczenie do wyboru są również mleka weganskie w tym moje ulubione owsiane. Do pokoi codziennie przynoszona woda w szklanych buteleczkach. Bardzo dobre obiady, duży wybór dan wegetariańskich co bardzo doceniam ( w przystępnych cenach) Ja akurat trafiłam na sezon kurek, wiec korzystałam ze smacznych sosów z kurek podawanych np. do placuszków cukiniowych czy kopytek. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa Różana?

Willa Różana znajduje się przy Lipowa 8, 24-140 Nałęczów, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa Różana?

Można skontaktować się z Willa Różana pod numerem +48 817 430 782

Jak można dotrzeć do Willa Różana?

Do Willa Różana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements