Opinie

  1. Szymon Markowski ★★★★☆

    Sklep bardzo przestronny dobrze zaopatrzony. Na minus zbyt mała ilość otwartych kas w stosunku do ilości klientów przez co tworzą się gigantyczne kolejki.

  2. Dave Smith ★☆☆☆☆

    Nowa pani na kasie, niesympatyczna, nie potrafi wpisać kodu z towaru, nie wbija jej się skanerem, gania po identyczny produkt, a kolejka ludzi przy kasie gigantyczna. Więc rezygnuję z zakupu, ciekawe co zrobią z tym towarem? Na odchodne słyszę za sobą słowo "masakra"... Bez komentarza!

  3. Pawel F ★★★★★

    Świetny, dobrze wyposażony i przestronny sklep z miłą obsługą.

  1. Jaga Brzezicki ★★★★☆

    Auchan to dobra opcja na zakupy, jeśli szukasz szerokiej gamy produktów i konkurencyjnych cen. Należy jednak pamiętać o możliwych problemach z konserwacją i czystością. W sumie odpowiada 4 gwiazdkom.

  2. Mirek RxW ★☆☆☆☆

    Wszystkie 3 kasy samoobsługowe zamknięte . Jedna tylko Kasa czynna z kasjerem. Kolejka na pół sklepu.

  3. Eliasz ★☆☆☆☆

    Sklep jest masakryczny pod każdym względem . Bardzo często nie ma podstawowych produktów . Bałagan cenowy na półkach. Sklep jakby nie miał żadnego kierownika albo jest tylko wszystko olewa. Najlepiej jakby został zamknięty ten sklep bo żadnego pożytku nie ma i powstała jakaś biedronka albo lidl.

  1. Angelika ★☆☆☆☆

    O ile ceny często są niższe niż w innych supermarketach, o tyle obsługa pozostawia wiele do życzenia. Gdy pojawia się jakikolwiek problem (np. kiedy musi podejść do kasy samoobsługowej), to Panie stają się nieuprzejme, jak gdyby za karę w pracy siedziały. Już nie wspomnę o tonie jakim zwracają się do klienta, który wręcz przeciwnie - jest w tym wypadku bardzo uprzejmy. I niestety to nie tylko moja opinia...

  2. Joanna Biela ★★★☆☆

    Nadawałam tu paczkę do DPD, zdaje się. Dziwne to to... Żeby znaleźć punkt nadania w sklepie... Cud. Gdyby nie pan ochroniarz to w życiu bym nie znalazła. Oznakowanie żadne. Na zewnątrz sklepu, też nie rzucające się w oczy.

  3. Nieznany ★☆☆☆☆

    Wchodząc do sklepu o godzinie 20:00 na wejściu stary cep nazywający się ochroną ,niezadowolony że ktoś mógł wejść do sklepu godzinę przed zamknięciem , kasjerka starsza pani w okularach odsyła do kas samoobsługowych , też z miną niezadowolona ,ostatni raz poszłam do tego sklepu , w Biedronce czy Lidlu lepiej traktują klienta .Szkoda słów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auchan Supermarket?

Auchan Supermarket znajduje się przy Kościelna 30, 41-103 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auchan Supermarket?

Można skontaktować się z Auchan Supermarket pod numerem +48 224 440 222

Jak można dotrzeć do Auchan Supermarket?

Do Auchan Supermarket można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements