Opinie

  1. Iwona Obst ★★★★★

    Pani Wioletta wykonuje piękne kompozycje, niebywały gust i smak. Dziękuję i pozdrawiam

  2. Monika Próczkowska ★★★★★

    Serdecznie polecam kwiaciarnię Fiołki i Róże! Pani Wioletka jest prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Końcowa realizacja przerosła moje oczekiwania. Piękniejszego wystroju kościoła i sali nigdy nie widziałam!

  3. Izabela Biernacka ★★★★★

    Wraz z Mężem bardzo dziękujemy za przepiękna realizację w dniu naszego ślubu. Pani Wioletta to profesjonalistka, która z pasją i dbałością o każdy detal tworzy prawdziwe cuda. Kontakt na każdym etapie realizacji przebiegał idealnie. Estetyka Pani Wioletty pozwoliła podbić urok sali weselnej. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym!!! Pani Wioletta wkłada całe serce w każdą realizację, jest cudowną osobą, która w tym wyjątkowym czasie jest wsparciem i pewnikiem dobrze zrealizowanej usługi. Serdecznie polecamy współpracę z kwiaciarnią Fiołki i Roże

  1. Anna W. ★☆☆☆☆

    Wchodzisz i alarmuje dzwonek, że jest klient. Mimo tego, panie na zapleczu urządziły sobie pogawędkę i klienta miały w głębokim poważaniu. Mimo długiego oczekiwania nikt nie raczył wyjść i obsłużyć klienta. Po wyjściu (znów dźwięk), nadal nikt nie wyszedł. Trzeba dodatkowo wrzeszczeć ze HALO TU JESTEM? Nie wrócę ponownie, tym bardziej że ceny z kosmosu.

  2. Mateusz Jablonski ★★★★★

    Jeszcze raz dziękujemy za dekoracje kościoła oraz kwiaty na podziękowania dla rodziców i bukiety ślubne, było pięknie!! :)

  3. Izabela ★★★★★

    Jestem szalenie zadowolona z obsługi. Złożyłam zamówienie przez telefon na koniec dnia, odrazu opłaciłam je Blikiem, a kwiaty na kolejny dzień były dostarczone do odbiorcy w wyznaczonej porze. Widziałam zdjęcia kompozycji - były w nich takie kwiaty, jakich się spodziewałam i w kolorach, o jakie prosiłam. Polecam!

  1. Agata D ★★★★★

    Miałam przyjemność korzystać z usług kwiaciarni "Fiołki i Róże " i jestem zachwycona. Wykonany flowerbox był przepiękny. Mimo że, kontakt i wszelkie uzgodnienia odbywały się telefonicznie, transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Kwiatki dostarczone przez Panią Wiolettę do rąk własnych solenizantki były wspaniałą niespodzianką i zachwycały przepiękną kompozycją. Myślę, że jest to dobry początek naszej współpracy i wrócę tu niejednokrotnie. Dziękuję:-)

  2. Paweł Świat ★★★★★

    Polecam Kwiaciarni "Fiołki i Róże". Wspaniałe kompozycje, bukiety, wiązanki i wieńce. Miła obsługa.:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fiołki i Róże?

Fiołki i Róże znajduje się przy Brzeska 44, 88-200 Radziejów, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fiołki i Róże?

Można skontaktować się z Fiołki i Róże pod numerem +48 698 393 538

Jak można dotrzeć do Fiołki i Róże?

Do Fiołki i Róże można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements