Nie polecam korzystania z parkingu. Obsługa chamska i opryskliwa. W okolicy można zaparkować bez ponoszenia opłat i obrażania przez pracowników parkingu. Edit: oczywiście że byłem. Ba nawet byłem świadkiem chamskiego zachowania obsługi parkingu w stosunku do interweniujących policjantów jakiś czas temu. Już wtedy wydawało mi się że z pracownikami tego ośrodka jest coś nie tak. Wizyta niedzielna tylko mnie w tym utwierdziła.
Zdjęcia
Opinie
-
David Lubomirski ★☆☆☆☆
-
Tomasz Popławski ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam, szczególnie korzystanie z parkingu, na którym spotkać można cieci parkingowych, którym wydaję się że są tam bogami, a w ramach opłaty,nie małej, w gratisie zamiast miejsca w cieniu, można zostać znieważonym, przez jednego z nich, który wygląda jak menel z pod budki z piwem. Szefowa nie reaguje na takie zachowania, widać taki ma urok tego miejsca. Opłata za parking i obrażanie przez cięci parkingowych. W okolicy można zaparkować bezpłatnie, za to w cieniu. Tu płacisz na postój na słońcu, a jeszcze dodatkowo od chama parkingowego usłyszysz pod swoim adresem obelgi i zobaczysz środkowy palec. Taka kultura obsługi klienta. Edit: Właściciel w odpowiedzi na opinię bezczelnie kłamię że nie byłem z małym dzieckiem. Otóż byłem, dwojgiem 3 i 7. Świadkami takie chamskiego zachowania były właśnie małe dzieci i żona. Opinii negatywnych na temat właściciela ośrodka jest wiele, zatem nie jest to odosobniona opinia.
-
WHO Bandits ★★★★★
Podupadający niestety resort. Niegdyś miał pokoje ,basen,.jacuzzi. dziś pozostały tylko domki i pole namiotowe z przełomu umowa ym jak dla mnie cennikiem i dziwie o tym informującą obslugą jak bym im nie zależało na kliencie za bardzo. Potencjał ośrodka uważam za rewelacyjny. Nie wiem co poszło tam nie tak. Wieść niesie że konflikt z władzą .....
-
Ewa Kotnarowska ★★★★☆
Camping całkiem w porządku. Jest sporo miejsca na przyczepy, mało drzew, ale można się ustawić bliżej lasku i jest ok. Dwa budynki sanitariatów, czynny jeden, czysty i w miarę nowy - przy niezbyt dużym obłożeniu campingu było okej. W nocy świecą się lampki przy chodnikach. Jest mała gastronomia, ale nie opieraliśmy się na niej. Blisko do jeziora, do niewielkiej plaży (nie do głównej). Na tygodniu było fajnie, w weekend już za gęsto dla nas. Plażowicze wiadomo, różni, podobno ta strona jeziora przyciąga bardziej 'imprezowych' ludzi. Woda super, czyściutka. Nie można palić ognisk, można chyba małe grille.
-
marc yak ★★★★☆
Z jednej strony fajne miejsce gdzie większość biwakujących to rodziny z dziećmi, bardzo dobry dostęp do jeziorka, które jest czyste i przyjemne z piaskowym dnem, parcelami gdzie nikt sobie nie wchodzi na głowę i wielu fajnie zacienionych, w drugiej miejsce trochę stojące w miejscu, widać, że trochę odpuszczono inwestowania w celu zwiększenia komfortu odpoczywających: przy małym obłożeniu sanitariatów wystarczy ale przy większej pojawia się problem z dostępnością, brak na terenie wiatek ze stolikami gdzie osoby np na rowerach mogłyby usiąść i przygotować posiłek, brakuje też pomieszczenia kuchennego z podstawową lodówką i jakąś kuchenką ogólnodostępną. Brakuje też możliwości płatności kartą, blikiem itp. Ceny umiarkowane. Tereny okoliczne fajne. Całkiem niedaleko sklepiki, słabo zaopatrzony ale jest. Ogólnie polecam.
-
Dominik Świecielski ★★★★★
Polecam serdecznie RESORT PIASECZNO, to wspaniałe miejsce ma swój urok, a do wypoczynku jest idealne. Właściciele sa bardzo kulturalni, gościnni i zawsze można liczyć na ich pomoc co sprawia, że można tam czuć się bezpiecznie i komfortowo jako gość . Domki w środku lasu na łonie natury idealne miejsce do wypoczynku, blisko jezioro w którym woda jest bardzo czysta. Bardzo dziękuję ze miałem przyjemność być u Was gościem, bardzo miło wspominam moj pobyt. Z czystym sumieniem polecam każdemu, a sam z przyjemnością przyjadę jeszcze raz.
-
Karol Chojnacki ★☆☆☆☆
Miejsce się nie nadaje do wypoczynku, właściciele tragedia.
-
Anna E ★★★★☆
Dobre miejsce na pozostawienie samochodu w ogrodzonym miejscu tylko za 10 zł. Mały bar, plac zabaw, w miarę blisko z parkingu na plażę, w pieknym otoczeniu drzew. Plaża sympatyczna. Co do reszty nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ z tego nie korzystałam. Ale jako miejsce na pozostawienie samochodu i spędzenie czasu na plaży to ok.
-
Tomasz Garusiński ★★★★☆
Camping całkiem fajny. Przy 8nocach wyszło 90zl/doba za samochód, przyczepę, przedsionek i 2 dorosłych +niemowlę gratis. Na weekendach dość dużo ludzi ale w tygodniu byliśmy dosłownie w 6 osób. W soboty jest dyskoteka więc dla osób wrażliwych na disco polo i z dziećmi nie polecam rozbijać się przy restauracji. Brakuje prostych rzeczy jak -miejsce zrzutu szarej wody i kasety (teraz wszyscy opróżniają do toalet) -lepszego ciśnienia pod prysznicami (ciepła woda 24/7 przez podgrzewacze, które mają swoją ograniczona wydajność). -papier w każdej kabinie a nie jedna rola przy wejściu -przy weekendowym obłożeniu dodatkowego sprzątania łazienek bo wieczorami to czasami był horror. -naprawcie spłuczki bo marnujcie hektolitry wody przez fakt, że często spłuczka nie odbije i woda leje się cały czas. -pilnowania ciszy nocnej bo czasami i po północy było głośno. Z pozytywów: -bardzo blisko plaża, na której jest naprawdę mało ludzi i cicho -duze parcele, trochę jest z cieniem -na tygodniu cisza i spokój, naprawdę można odpocząć -awaryjnie jest restauracja fast-food. Kurczak ok, szaszłyk średni. Ogólnie to widać, że ośrodek wymaga doinwestowania ale jest rozwojowo i przyjemnie.
-
Agata O ★☆☆☆☆
Z czystym sumieniem nie polecam pola namiotowego. Byliśmy ze znajomymi rok temu na jedną noc, wieczorem w toaletach i prysznicach tragedia, brud i smród. Stwierdziliśmy, ze to nie kwestia samego personelu, bo może rano nikt nie pracuje, ale jak poszliśmy kilka godzin później to było jeszcze gorzej. Toalety ubrudzone wiadomo w czym, strach było dotknąć drzwi, bo klamki się lepiły. Dzisiaj przyjechaliśmy na weekend po raz drugi, chcieliśmy dać temu miejsce druga szansę, ale na szczęście burak, cham i prostak z recepcji szybko nam to wybił z głowy klnąc do swoich potencjalnych klientów. Mieszkamy niedaleko ze znajomymi i na pewno będę odradzała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RESORT PIASECZNO?
RESORT PIASECZNO znajduje się przy 21-075 Rozpłucie Pierwsze, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RESORT PIASECZNO?
Można skontaktować się z RESORT PIASECZNO pod numerem +48 503 015 091
Jak można dotrzeć do RESORT PIASECZNO?
Do RESORT PIASECZNO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku