Opinie

  1. David Lubomirski ★☆☆☆☆

    Nie polecam korzystania z parkingu. Obsługa chamska i opryskliwa. W okolicy można zaparkować bez ponoszenia opłat i obrażania przez pracowników parkingu. Edit: oczywiście że byłem. Ba nawet byłem świadkiem chamskiego zachowania obsługi parkingu w stosunku do interweniujących policjantów jakiś czas temu. Już wtedy wydawało mi się że z pracownikami tego ośrodka jest coś nie tak. Wizyta niedzielna tylko mnie w tym utwierdziła.

  2. Tomasz Popławski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam, szczególnie korzystanie z parkingu, na którym spotkać można cieci parkingowych, którym wydaję się że są tam bogami, a w ramach opłaty,nie małej, w gratisie zamiast miejsca w cieniu, można zostać znieważonym, przez jednego z nich, który wygląda jak menel z pod budki z piwem. Szefowa nie reaguje na takie zachowania, widać taki ma urok tego miejsca. Opłata za parking i obrażanie przez cięci parkingowych. W okolicy można zaparkować bezpłatnie, za to w cieniu. Tu płacisz na postój na słońcu, a jeszcze dodatkowo od chama parkingowego usłyszysz pod swoim adresem obelgi i zobaczysz środkowy palec. Taka kultura obsługi klienta. Edit: Właściciel w odpowiedzi na opinię bezczelnie kłamię że nie byłem z małym dzieckiem. Otóż byłem, dwojgiem 3 i 7. Świadkami takie chamskiego zachowania były właśnie małe dzieci i żona. Opinii negatywnych na temat właściciela ośrodka jest wiele, zatem nie jest to odosobniona opinia.

  3. WHO Bandits ★★★★★

    Podupadający niestety resort. Niegdyś miał pokoje ,basen,.jacuzzi. dziś pozostały tylko domki i pole namiotowe z przełomu umowa ym jak dla mnie cennikiem i dziwie o tym informującą obslugą jak bym im nie zależało na kliencie za bardzo. Potencjał ośrodka uważam za rewelacyjny. Nie wiem co poszło tam nie tak. Wieść niesie że konflikt z władzą .....

  1. Ewa Kotnarowska ★★★★☆

    Camping całkiem w porządku. Jest sporo miejsca na przyczepy, mało drzew, ale można się ustawić bliżej lasku i jest ok. Dwa budynki sanitariatów, czynny jeden, czysty i w miarę nowy - przy niezbyt dużym obłożeniu campingu było okej. W nocy świecą się lampki przy chodnikach. Jest mała gastronomia, ale nie opieraliśmy się na niej. Blisko do jeziora, do niewielkiej plaży (nie do głównej). Na tygodniu było fajnie, w weekend już za gęsto dla nas. Plażowicze wiadomo, różni, podobno ta strona jeziora przyciąga bardziej 'imprezowych' ludzi. Woda super, czyściutka. Nie można palić ognisk, można chyba małe grille.

  2. marc yak ★★★★☆

    Z jednej strony fajne miejsce gdzie większość biwakujących to rodziny z dziećmi, bardzo dobry dostęp do jeziorka, które jest czyste i przyjemne z piaskowym dnem, parcelami gdzie nikt sobie nie wchodzi na głowę i wielu fajnie zacienionych, w drugiej miejsce trochę stojące w miejscu, widać, że trochę odpuszczono inwestowania w celu zwiększenia komfortu odpoczywających: przy małym obłożeniu sanitariatów wystarczy ale przy większej pojawia się problem z dostępnością, brak na terenie wiatek ze stolikami gdzie osoby np na rowerach mogłyby usiąść i przygotować posiłek, brakuje też pomieszczenia kuchennego z podstawową lodówką i jakąś kuchenką ogólnodostępną. Brakuje też możliwości płatności kartą, blikiem itp. Ceny umiarkowane. Tereny okoliczne fajne. Całkiem niedaleko sklepiki, słabo zaopatrzony ale jest. Ogólnie polecam.

  3. Dominik Świecielski ★★★★★

    Polecam serdecznie RESORT PIASECZNO, to wspaniałe miejsce ma swój urok, a do wypoczynku jest idealne. Właściciele sa bardzo kulturalni, gościnni i zawsze można liczyć na ich pomoc co sprawia, że można tam czuć się bezpiecznie i komfortowo jako gość . Domki w środku lasu na łonie natury idealne miejsce do wypoczynku, blisko jezioro w którym woda jest bardzo czysta. Bardzo dziękuję ze miałem przyjemność być u Was gościem, bardzo miło wspominam moj pobyt. Z czystym sumieniem polecam każdemu, a sam z przyjemnością przyjadę jeszcze raz.

  1. Karol Chojnacki ★☆☆☆☆

    Miejsce się nie nadaje do wypoczynku, właściciele tragedia.

  2. Anna E ★★★★☆

    Dobre miejsce na pozostawienie samochodu w ogrodzonym miejscu tylko za 10 zł. Mały bar, plac zabaw, w miarę blisko z parkingu na plażę, w pieknym otoczeniu drzew. Plaża sympatyczna. Co do reszty nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ z tego nie korzystałam. Ale jako miejsce na pozostawienie samochodu i spędzenie czasu na plaży to ok.

  3. Tomasz Garusiński ★★★★☆

    Camping całkiem fajny. Przy 8nocach wyszło 90zl/doba za samochód, przyczepę, przedsionek i 2 dorosłych +niemowlę gratis. Na weekendach dość dużo ludzi ale w tygodniu byliśmy dosłownie w 6 osób. W soboty jest dyskoteka więc dla osób wrażliwych na disco polo i z dziećmi nie polecam rozbijać się przy restauracji. Brakuje prostych rzeczy jak -miejsce zrzutu szarej wody i kasety (teraz wszyscy opróżniają do toalet) -lepszego ciśnienia pod prysznicami (ciepła woda 24/7 przez podgrzewacze, które mają swoją ograniczona wydajność). -papier w każdej kabinie a nie jedna rola przy wejściu -przy weekendowym obłożeniu dodatkowego sprzątania łazienek bo wieczorami to czasami był horror. -naprawcie spłuczki bo marnujcie hektolitry wody przez fakt, że często spłuczka nie odbije i woda leje się cały czas. -pilnowania ciszy nocnej bo czasami i po północy było głośno. Z pozytywów: -bardzo blisko plaża, na której jest naprawdę mało ludzi i cicho -duze parcele, trochę jest z cieniem -na tygodniu cisza i spokój, naprawdę można odpocząć -awaryjnie jest restauracja fast-food. Kurczak ok, szaszłyk średni. Ogólnie to widać, że ośrodek wymaga doinwestowania ale jest rozwojowo i przyjemnie.

  1. Agata O ★☆☆☆☆

    Z czystym sumieniem nie polecam pola namiotowego. Byliśmy ze znajomymi rok temu na jedną noc, wieczorem w toaletach i prysznicach tragedia, brud i smród. Stwierdziliśmy, ze to nie kwestia samego personelu, bo może rano nikt nie pracuje, ale jak poszliśmy kilka godzin później to było jeszcze gorzej. Toalety ubrudzone wiadomo w czym, strach było dotknąć drzwi, bo klamki się lepiły. Dzisiaj przyjechaliśmy na weekend po raz drugi, chcieliśmy dać temu miejsce druga szansę, ale na szczęście burak, cham i prostak z recepcji szybko nam to wybił z głowy klnąc do swoich potencjalnych klientów. Mieszkamy niedaleko ze znajomymi i na pewno będę odradzała.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESORT PIASECZNO?

RESORT PIASECZNO znajduje się przy 21-075 Rozpłucie Pierwsze, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESORT PIASECZNO?

Można skontaktować się z RESORT PIASECZNO pod numerem +48 503 015 091

Jak można dotrzeć do RESORT PIASECZNO?

Do RESORT PIASECZNO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements