Opinie

  1. jakubek0602 ★☆☆☆☆

    Dzisiaj tj. 22.12.25 zorientowałem się, że 10.12.25 kupiłem ekstremalnie przeterminowaną wodę Primaverę z datą ważności do 12.04.25, czyli woda jest przeterminowana prawie 8 miesięcy. Jest to moim zdaniem skandal, że w tym sklepie sprzedaje się, aż tak mocno przeterminowane produkty. Niestety płaciłem gotówką i wyrzuciłem paragon i nie jestem dzięki temu wstanie potwierdzić daty i miejsca zakupu tej wody

  2. MoniQue83r ★☆☆☆☆

    Od jakiegoś czasu po wejściu do sklepu czuć specyficzny zapach, a właściwie smród co powoduje efekt wymiotny i ból głowy. Wcześniej tego nie było. Czy to wina wentylacji w sklepie? A może coś innego. Dlatego odwiedzam sklep tylko wtedy kiedy muszę. Ostatnio omijam szerokim łukiem.

  3. P “Żniwiarz” Szmajda ★★★★★

    Market z dostępem do apteki oraz sklepu z kawą oraz herbatą. Na terenie umiarkowany porządek i zachowana czystość. Można zakupić pakowane produkty, brak możliwości zakupu mięsa lub innych produktów na wagę, bo ta strefa jest póki co nie czynna. Od strony parking jest paczkomat i bankomat. Parking z dużą liczbą miejsc. Zakupy szybkie i bez kolejek.

  1. Jola Babiuch ★☆☆☆☆

    Dzień dobry,chciałabym zaznaczyć iż po raz kolejny nie ma towaru z aktualnej gazetki Po raz kolejny tym razem brak mintaja w ofercie obowiązującej od 25.06.W dniu 25.06 byłam pytać i zapewniano ,że będzie od 27.06.26.06 znowu brak w dostawie -otrzymalam informację ,że ma być dostępny 29.06.Jak można w ten sposób traktować klientów.Skoro informacje są w gazetce to towar też powinien być dostepny.Coraz częstsze takie przypadki Zapytam to po co takie sklep bez asortymentu gazetowego.W ten sposób chyba chcecie państwo już całkowicie pozbyć się klientów.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

  2. LordKokon ★★★★★

    Bardzo tani sklep mniej na zakupach gdzie wydaje 14zl w innych sklepach tam zmieściłem się lekko ponad 10zl

  3. Katarzyna Musiał ★★★★☆

    Na codzień nie robię tutaj zakupów, chociaż można znaleźć produkty w wyjątkowej cenie

  1. Jakub Żak ★★★★★

    Niby supermarket a obsługa miła jak w osiedlowym sklepiku. Wybór nieco okrojony względem Carrefoura (firmy matki) ale za to ceny niższe.

  2. Ren Ren ★☆☆☆☆

    Ktoś chyba nie bardzo radzi sobie z zarządzaniem personelem. Przy wejściu przykry zapach a pani w punkcie obsługi klienta pije kawę i je bułkę. Przykro na to patrzeć. Niektóre ceny owszem przystępne. Ale zapach zabija chęć do dłuższych zakupów.

  3. Cezary ★★★☆☆

    Taka teoretycznie tańsza wersja Carefour-a, bo cześć jest taniej a część drożej. Często brakuje cenówek na półkach lub są nie zmienione. Pracownicy narzekają że nie ma kto tu pracować. Tak szczerze to jest sklep, bo jest i tyle - są czasem jakieś promocje. Obsługi na sklepie też nie ma co szukać.

  1. Barbara Gudowska ★★★★★

    Sklep na tanie zakupy. W trudnych czasach. Można zaoszczędzić. Wracam tam codziennie. Najtańszy sklep w okolicy. Polecam szczerze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Supeco?

Supeco znajduje się przy Grunwaldzka 237, 43-609 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Supeco?

Można skontaktować się z Supeco pod numerem +48 326 141 320

Jak można dotrzeć do Supeco?

Do Supeco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements