Dzisiaj tj. 22.12.25 zorientowałem się, że 10.12.25 kupiłem ekstremalnie przeterminowaną wodę Primaverę z datą ważności do 12.04.25, czyli woda jest przeterminowana prawie 8 miesięcy. Jest to moim zdaniem skandal, że w tym sklepie sprzedaje się, aż tak mocno przeterminowane produkty. Niestety płaciłem gotówką i wyrzuciłem paragon i nie jestem dzięki temu wstanie potwierdzić daty i miejsca zakupu tej wody
Zdjęcia
Opinie
-
jakubek0602 ★☆☆☆☆
-
MoniQue83r ★☆☆☆☆
Od jakiegoś czasu po wejściu do sklepu czuć specyficzny zapach, a właściwie smród co powoduje efekt wymiotny i ból głowy. Wcześniej tego nie było. Czy to wina wentylacji w sklepie? A może coś innego. Dlatego odwiedzam sklep tylko wtedy kiedy muszę. Ostatnio omijam szerokim łukiem.
-
P “Żniwiarz” Szmajda ★★★★★
Market z dostępem do apteki oraz sklepu z kawą oraz herbatą. Na terenie umiarkowany porządek i zachowana czystość. Można zakupić pakowane produkty, brak możliwości zakupu mięsa lub innych produktów na wagę, bo ta strefa jest póki co nie czynna. Od strony parking jest paczkomat i bankomat. Parking z dużą liczbą miejsc. Zakupy szybkie i bez kolejek.
-
Jola Babiuch ★☆☆☆☆
Dzień dobry,chciałabym zaznaczyć iż po raz kolejny nie ma towaru z aktualnej gazetki Po raz kolejny tym razem brak mintaja w ofercie obowiązującej od 25.06.W dniu 25.06 byłam pytać i zapewniano ,że będzie od 27.06.26.06 znowu brak w dostawie -otrzymalam informację ,że ma być dostępny 29.06.Jak można w ten sposób traktować klientów.Skoro informacje są w gazetce to towar też powinien być dostepny.Coraz częstsze takie przypadki Zapytam to po co takie sklep bez asortymentu gazetowego.W ten sposób chyba chcecie państwo już całkowicie pozbyć się klientów.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
-
LordKokon ★★★★★
Bardzo tani sklep mniej na zakupach gdzie wydaje 14zl w innych sklepach tam zmieściłem się lekko ponad 10zl
-
Katarzyna Musiał ★★★★☆
Na codzień nie robię tutaj zakupów, chociaż można znaleźć produkty w wyjątkowej cenie
-
Jakub Żak ★★★★★
Niby supermarket a obsługa miła jak w osiedlowym sklepiku. Wybór nieco okrojony względem Carrefoura (firmy matki) ale za to ceny niższe.
-
Ren Ren ★☆☆☆☆
Ktoś chyba nie bardzo radzi sobie z zarządzaniem personelem. Przy wejściu przykry zapach a pani w punkcie obsługi klienta pije kawę i je bułkę. Przykro na to patrzeć. Niektóre ceny owszem przystępne. Ale zapach zabija chęć do dłuższych zakupów.
-
Cezary ★★★☆☆
Taka teoretycznie tańsza wersja Carefour-a, bo cześć jest taniej a część drożej. Często brakuje cenówek na półkach lub są nie zmienione. Pracownicy narzekają że nie ma kto tu pracować. Tak szczerze to jest sklep, bo jest i tyle - są czasem jakieś promocje. Obsługi na sklepie też nie ma co szukać.
-
Barbara Gudowska ★★★★★
Sklep na tanie zakupy. W trudnych czasach. Można zaoszczędzić. Wracam tam codziennie. Najtańszy sklep w okolicy. Polecam szczerze!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Supeco?
Supeco znajduje się przy Grunwaldzka 237, 43-609 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Supeco?
Można skontaktować się z Supeco pod numerem +48 326 141 320
Jak można dotrzeć do Supeco?
Do Supeco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku