Brak słów aby nazwać ten bałagan. Dla personelu to chyba kolonia karna. Wprowadzono nawet zakaz zakupu produktów Asia Flavours - dlaczego?
Zdjęcia
Opinie
-
IK WK ★☆☆☆☆
-
Rasul ★☆☆☆☆
Jestem kurierem Glovo i miałem do odebrania dwa zamówienia z Państwa sklepu Biedronka. Kiedy przyjechałem, minęło dopiero 5 minut od momentu, gdy zamówienia powinny być gotowe, ale paragon nie był jeszcze wydrukowany. Czekam już ponad 40 minut, a zamówienia nadal nie są gotowe. Niestety, pracownicy nie wykazują chęci rozmowy ani pomocy. Uprzejmie proszę o zwrócenie większej uwagi na obsługę kurierów oraz o lepszą organizację pracy.
-
Basia Ptok ★☆☆☆☆
Najgorsza biedronka jaką odwiedziłam,jest tam brudno,straszny bałagan i nie uprzejmy personel zwłaszcza Pani kasjerka,która była nie miła,opryskliwa,nie zna obecnych promocji każe odnosić i przynosić towar,towar na promocji wymieszany z towarem nie wchodzącym w promocję. Jedyną miła osobą był Pan obsługujący kasy samoobsługowe i żałuję ze do takiej nie poszłam.Nigdy więcej nie pójdę do tej biedronki !!!!!!!!!
-
Legion Polski ★☆☆☆☆
Powiedzieć, że ten sklep to najgorsza biedronka w rejonie to nic nie powiedzieć. Brak połowy towaru, towar zmieszany nie wiadomo jaka cena, nie działający czytnik cen, klejąca podłoga i obrażony personel. Biedronka przyzwyczaja nas do brudu, ale to jest dramat.
-
Cezary Szędzielorz ★☆☆☆☆
Od dłuższego czasu ten sklep zmienia się w parodie ale dzisiaj przerosło to moje wyobrażenia. Wiele półek pustych albo stały na nich puste kartony po towarze, w innych miejscach nie dało się dostać do tego co zostało bo zostało zastawione skrzyniami, a wisienką na torcie postawienie w taki sposób palet w alejce, że nie mieści się wózek. Oczywiście biedronkowa klasyka czyli jedna osoba na kasach oraz wytwarzająca się do tego kolejka przy kasach samoobsługowych na których nikt nie raczy akceptować zakupów klientom. Jednym słowem tragedia!
-
Ewa Guśtak ★☆☆☆☆
Pań na kasie siedzi chyba za karę. Porusza się jak ślimak. Powinien siedzieć na zapleczu a nie na kasie. Zawsze ma problem z wydaniem reszty twierdząc , że nie ma drobnych. Nie odpowiednią osobą na tym stanowisku. Może kierownictwo wkoncu przyjrzy się mu bliżej i posadzi osobe bardziej odpowiednią...
-
Halina Żur ★★★☆☆
Nie mogę wiele powiedzieć o temat tej Biedronki, ponieważ robię w niej zakupy sporadycznie.
-
Xx-GAMING-xX- 28 ★☆☆☆☆
Gościu bez włosów siedzi tam jak za karę jak coś się stanie z kasą samoobsługową ma problemy do osoby która po prostu chcę zrobić zakupy oraz pod nosem mruczy coś że nie czas mu marnuje oczywiście sprawa jest zgłaszana wyżej
-
Rafal Chmielewski ★★★★☆
Ok. Duży parking. Pani na kasie bardzo miła, mają również kasy samoobsługowe. Sama biedronka no to wiadomo, jak w każdej. Zawalone przejścia, towar nie zawsze w dacie, ceny pomieszane.
-
MultiToficzek ★★☆☆☆
Kierowniczka sklepu tragedia. Naburmuszona i ciągle o wszystko zła. Nawet nie można o nic zapytać. Jej mina ciagle niezadowolonej mówi sama za siebie :( Pani Kierownik skoro ma Pani takie stanowisko to powinna Pani dbać o klientów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Mysłowicka 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku