Zmieniły się kasjerki aż nie miło się chodzi do żabki wolę iść na Kaliny do żabki niż tu na hutniczej Tragedia traktują klientów w zły sposob obrażanie ,głupie teksty jak tak można? Nie polecam warto się przyjeść do innej żabki lub do innego sklepu
Zdjęcia
Opinie
-
K4L0 R3KKK ★☆☆☆☆
-
Netflix Paulina ★☆☆☆☆
Obsługa tragiczna Obrażanie klientów,sprzedawanie nie letnim alkohol i inne używki czy to normalne? Dwie dziewczyny które tam pracują i przeważnie są razem na zimanie okropne kasjerki Chowają jedzenie bo im się nie chce robić tego To po co jest ta Żabka?Po co są sprzedawane te rzeczy?Zeby dwie Babki to chowały bo mają problem bo im się nie chce tego robić To już jest przesada to jest ich praca i one są od tego a nie wiecznie na papierosie siedzą i jak ktoś wchodzi do sklepu to problem Nie polecam naprawdę!!!
-
Karolina Chylenska ★★★★★
Ja chciałam sie podzielić swoją opinią, Jedzenie jest zawsze gorące i bardzo dobre, Obsługa jest bardzo miła, polecam tą żabkę jest to jedna z moich ulubionych klimat tez jest super także polecam!
-
Bartosz Srbk ★★☆☆☆
Pragnę wyrazić swoje niezadowolenie z jakości obsługi klienta w tym sklepie. Mimo że regularnie odwiedzam ten punkt, tylko dwie osoby, Chyba pan Krzysztof (Taki niski) oraz niska drobniutka pracownica o jasnych włosach wykazują się uprzejmością i profesjonalizmem. Niestety reszta personelu nie spełnia podstawowych standardów obsługi. W szczególności chciałbym zwrócić uwagę na jedną z pracownic, która nie potrafi prawidłowo przygotować prostego produktu, jakim jest hotdog. Jej podejście do klientów wydaje się być obojętne, co wpływa negatywnie na doświadczenie zakupowe. Dodatkowo, niedawno zakupiłem pizzę peperoni, która została podana niepokrojona, a ilość sosu, którą otrzymałem, była tak znikoma, że praktycznie niewyczuwalna. Tego rodzaju sytuacje są niedopuszczalne i wymagają natychmiastowej interwencji ze strony zarządzających, aby poprawić standardy obsługi i zadowolenie klientów.
-
Wojtek Hellmann ★★★★★
stara tłusta obrzydliwa flądra jak wszedłem do ząbki i ja zobaczyłem to odrazu wyszedłem ma kilka zębów w dodatku żółtych na następny dzień nie wychodziłem z kibla cały obrzygamy i zatkany pozdrawiam
-
ss ss ★★★★★
Okropny wygląd starego babska, zniechęca do zakupów. na następny dzień po jej zobaczeniu miałem problemy żołądkowe.
-
Pokemong Kastu ★★★★★
Sprzedawczyni stara tłusta raszpla, obrzydliwa szyja, rzygać mi się chce jak tylko ją widzę, codziennie modlę się żeby nie widzieć jej na następny dzień, szkodnik społeczeństwa złodziej tlenu i jedzenia, tłusta stara obrzydliwa zgrzybiałe szyjsko żółte zęby i siwe włosy wyglądające jak siano
-
Maks Legominski ★★★★★
stara baba fajna sprzedaje wszystko bez dowodu i daje kraść jakimś dzieciom z podstawówki chyba pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wrocławska 7, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku