Nie polecam tej żabki obsluga chamska. Kasjerka ktora obsluguje kienta odnosi się nie grzecznie do niego, opryskliwa. Chyba właściciel powinien uporać sie z problemem tej pani do klientów. Szkolenie badz dac ja na magazyn aby dostała lekcje pokory. Blondynka brak kultury. Nie chce sie pracowac z klientem to moze pora zmianic prace!!!!!!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Basia Grzywna ★☆☆☆☆
-
Agnieszka M ★☆☆☆☆
Nie polecam starszej blondyny ! Jak się nie chce pracować to się siedzi w domu ! Przyszłam o 20grzecznie zapytać czy piec jeszcze działa nie dość że pani gadała sobie przez telefon i miała mnie głęboko w du... To odpysknela mi że nieczynny bo musi go umyć! Troszkę kultury osobistej by wypadało mnie! Właścicielowi żabki radzę się zastanowic kogo zatrudnia bo Pani ewidentnie jest w pracy za kare! Pracuję w gastronomii 10lat i w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem! Nie wrócę napewno i znajomych też będę przestrzegać przed tym miejscem a Ty blondyna siedź w domu jak Ci ciężko być miłym
-
Edyta e ★☆☆☆☆
Obsługa to jedna wielka porażka! Byłam w sklepie, aby zakupić produkty spożywcze. Kasjerka (szczupła, jasno, wręcz białowłosa kobieta) Bardzo niesympatyczna. Po wejściu do sklepu zostałam zjechana wzrokiem, a później zostałam obgadywana przez tą Panią z jej koleżanką. Poczułam się bardzo znieważona i postanowiłam wyjść ze sklepu, bez zakupienia potrzebnych produktów. Proszę się przyjrzeć tej Pani z obsługi, bo to nie pierwsza taka sytuacja! Innego dnia, gdy byłam z synem w sklepie, ta Kobieta nakrzyczała na moje dziecko, ponieważ spadł mu batonik przy kasie. Nie polecam tego sklepu, omijać szerokim łukiem!
-
Michał Sz. ★☆☆☆☆
Uwaga. W tym punkcie kobitka wprowadziła do systemu moje dwa kupony lotto bez problemu. Ale miałem też do sprawdzenia wcześniejszą grę. Pani wpisuje ręcznie cyferki mojego losu do urządzenia i kiwa głową na nie. Kupon w ręku w geście wyrzucania do kosza. Ale zabieram go i sprawdzam w innym punkcie. A tam wygrana. Też tak mieliście w tym punkcie? Znikające wygrane? DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI!
-
psycholpojebaniec ★★★★★
Pani z Pokemonem robi mega robotę profesjonalnym i miłym podejściem.
-
Marek Olejnik ★★★★★
Największy plus to bardzo miła obsługa, zawsze miło i z uśmiechem. Poranny zestaw hot-dog + kawa, zawsze wszystko jest. Naprawdę chce się wracać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wolności 10, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku