Opinie

  1. Tyler ★☆☆☆☆

    Niedopuszczalne zachowanie pani blond kasjerki - kompletne ignorowanie klienta, dosłowne 0 zainteresowania, maniera jakby była tam za karę. Takie zachowanie psuje wizytę i zniechęca do powrotu. Patrzcie kogo zatrudniacie

  2. Kamil Kamil ★★★★★

    Dobra jest ta młoda blondynka na kasie z bimbałami jak arbuzy, za każdym razem dostaję ślinotoku

  3. Dawid Kołodziejczyk ★★★★☆

    Sama Żabka sama w sobie jak najbardziej ok , jest dosyć mała w środku , alejki bardzo wąskie. Jedyny minus to zawsze lokalny element przy wejściu co skutecznie zniechęca do zakupu

  1. Gabriel F ★☆☆☆☆

    Drugi raz z rzędu kupuje u was wczesniej rozmrożone lody. Za 30 zł zamiast dostać dobry produkt, to dostaje lodopodobne goowno z wytrąconą i ponownie zmrożoną wodą w środku. Padaka

  2. Wy_biegany ★★☆☆☆

    Niekoniecznie miła obsługa, Burger kolejny raz nie podgrzany, prawie zimny a ser nie roztopiony.

  3. Ragnar Fierla ★☆☆☆☆

    Bardzo po kilku latach się zepsuła. To już nie ta sama co kiedyś... I mają udawaną kasę samoobsługową

  1. honza59 ★★★★★

    Sklepy jak czegoś potrzebuję na szybko, tu i teraz, prawie o każdej porze.

  2. Damian Majchrzak ★☆☆☆☆

    Zero kultury, nie miła kadra. Nie polecam

  3. Justyś ★★★★☆

    Mały sklepik, ale jakże dobrze zaopatrzony. Żabki radzą sobie coraz lepiej, asortyment non-stop się poszerza. Sklepy otwarte i w niedziele i w Święta i jak czegoś braknie to na szybko dostaniesz. Dużo promocji na różne produkty i ceny również fajne. Dla mnie na duży plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy aleja Niepodległości 87, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements