Daje tylko jedna gwiazdkę dlatego że bardzo się zawiodłam ja i mój pies. Wizyta umówiona została odwołana. Nie ma kontaktu z groomerem w celu ustalenia nowej. Jakby tego było mało jest straszny upał a mój pies miał być sterylizowany po wizycie. Teraz wszystko musiałam przełożyć i poszukać nowego fryzjera. czekamy na termin. Tak się nie robi tym bardziej że jeździliśmy tam ponad 3 lata.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Broda ★☆☆☆☆
-
Simon ★★★★★
Podejście do pieska profesjonalne i pełne oddania! Widać, jak P. Szymon wkłada swoje całe serce, by zwierzak czuł się komfortowo podczas pielęgnacji. Nasz pupil po wyjściu z salonu nigdy nie był tak dobrze wyczesany, miękki i pachnący! Polecam serdecznie i na pewno jeszcze wrócimy!
-
AJ ★★★★★
Mam psa z poważnym lękiem separacycyjnym, którego w domu nie mogę zostawić samemu... W hotelu, mimo swoich problemów, Szymon z chęcią go bierze i pracuje też z nim żebym ja mogła spokojnie wychodzić. Mało takich miejsc, gdzie taki pies to nie problem dla ludzi, i dla mnie jest to wielka ulga wiedząc że mój kochany psiak jest szczęśliwy i się nie boi mimo że mnie nie ma. Z kolei drugi mój pies w SPA miał też super. Mimo że trochę się bała to wszystko się odbyło bez komplikacji, mogłam obserwować wraz z drugim psem w przyjemnej atmosferze i miło spędzić ten czas. Gorąco polecam wszystkie usługi Dogart. :)
-
Alek ★★★★★
Mam psa z poważnym lękiem separacycyjnym, którego w domu nie mogę zostawić samemu... W hotelu, mimo swoich problemów, Szymon z chęcią go bierze i pracuje też z nim żebym ja mogła spokojnie wychodzić. Mało takich miejsc, gdzie taki pies to nie problem dla ludzi, i dla mnie jest to wielka ulga wiedząc że mój kochany psiak jest szczęśliwy i się nie boi mimo że mnie nie ma. Z kolei drugi mój pies w SPA miał też super. Mimo że trochę się bała to wszystko się odbyło bez komplikacji, mogłam obserwować wraz z drugim psem w przyjemnej atmosferze i miło spędzić ten czas. Gorąco polecam wszystkie usługi Dogart. :)
-
Piotr Szałaśny ★★★★★
Najlepsze miejsce pod słońcem dla Twojego psa! To drugi hotel w którym moja Tekila musiała przebywać i jestem z niego zadowolony najbardziej na świecie. Pies wybiegany, wypoczęty i szczęśliwy. Zero stresu. Przemiły opiekun poświęcający mnóstwo czasu zwierzakom i dodatkowo zdający relację z pobytu zwierzaka w hotelu. Na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba to naszym pierwszym wyborem będzie właśnie Dogart! :)
-
J. B ★★★★★
Super serdecznie polecam !!! Kontakt z właścicielem wspaniały.Przed odbiorem piesek okapany oraz troszkę kilo ubyło Super . Widać ze Szymon zna się na rzeczy !! POLECAM !!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dogart?
Dogart znajduje się przy Górnicza 23, 32-590 Libiąż, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dogart?
Do Dogart można dotrzeć, korzystając z poniższego linku