Opinie

  1. Zbigniew G. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa

  2. Diana S ★☆☆☆☆

    Nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje, skoro dostaje SMS że paczka jest do odebrania jakim prawem pani twierdzi że paczkę można odebrać popołudniu ?! Żenada NIE POLECAM NIE ZAMAWIJACIE ZADNYCH PACZEK DO TEGO SKLEPU I WGL OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM ZERO SZACUNKU DO KLIENTA !

  3. Żaneta ★☆☆☆☆

    Nie przyjemna obsługa już drugi raz idę odebrać paczke i niestety ale kolejny raz słyszę od Pani że dopiero po 17 i to z wielkim fochem Pani odpowiada.

  1. Lady Liya ★☆☆☆☆

    Nieprzyjemna obsługa, chcąc nadać paczkę trzeba "przyjść po 17" mimo, że jest brak kolejki...

  2. Anna Nie Wazne ★★★★★

    Nie chodzę do delikatesów często ale często przechodzę tą trasą. Jeśli tam jestem to jest miła obsługa jestem zadowolona

  3. Mad Fro ★☆☆☆☆

    Właścicielka wyjątkowo nieprzyjemna, nikomu nie polecam, wyjątkowy brak szacunku do klienta, jakby łaskę komuś robiła. Odradzam !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy?

Delikatesy znajduje się przy 17 Lipca 13, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy?

Do Delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements