Nie polecam !!! Za kwotę 150 zł za strzyżenie małego psa Shih tzu oczekuje dokładności wykonania usługi. Psiak został ostrzyżony nie równo w pewnych miejscach miał dziury w sierści,a np przy uszach pozostawione bardzo długie niepodcięte włosy. Panie patrzą na ilość a nie na jakość byle tylko zarobić. Nie jestem jedyną osobą która zauważyła ten problem i zdecydowała się zmienić salon. Odpowiedź : widać że nie radzi pani sobie z krytyką i wie wszystko lepiej co już niejednokrotnie było wspominanie w opiniach na pani temat. Może pora zejść na ziemię i przestać udawać gwiazdeczkę która pozjadała wszystkie rozumy . Szkoda że tak bardzo mija się pani z prawdą bo pies nie miał żadnych kołtunów,jest regularnie kompana i rozczesywana już nie mówiąc o tym że to mały szczeniak.Szkoda że tak reguje pani na krytykę -może dlatego tracicie klientów -pora uderzyć się w pierś i przyznać do błędu a nie zasłaniać się kamerami które niczego nie wnoszą do dyskusji czy rosnącymi kosztami.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartłomiej Długosz ★☆☆☆☆
-
Joanna Musiolik ★★★★★
Wspaniałe miejsce. Bardzo miłe i konkretne Panie. Świetnie poradziły sobie z moim maltusiem który od samego początku był trudnym pieskiem nie bardzo chciał współpracować jednak rady i doświadczenie obu Pań procentują i powolutku z wizyty na wizytę widzimy efekty .Widać, że kochają zwierzęta i mają do nich podejście.Piesek zadowolony i pachnący . Polecam w 100% .Zawsze będziemy wracali razem z Nico pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy .
-
Magdalena Wilk ★★★★★
Jesteśmy zachwyceni! Z całego serca polecam salon. Nasz springer w końcu wygląda tak jak powinien. Cudownie wytrymowany, sierść równa, żadnego śladu okaleczenia. Dwa razy trafiliśmy średnio profesjonalnie, żeby nie powiedzieć tragicznie, tutaj spotkaliśmy się z profesjonalną usługą. A Pani właścicielka - cudowna kobieta z wiedzą i podejściem. To już nasz wybór na zawsze.
-
Agnieszka Ludwin ★★★★★
Super salon przemiłe panie polecamy z całego serca nasza Lusi zawsze przepięknie obcięta super atmosfera panie wesołe i znają się na tym co robią
-
Edyta Rutkowska ★★★★★
Wspaniałe miejsce. Bardzo miłe i konkretne Panie. Świetnie poradziły sobie z moją trzyletnią( panicznie bojącą się nożyczek) seterką. Widać, że kochają zwierzęta i mają do nich podejście. Polecam w 100%.
-
Lucyna ★★★★★
Bardzo dobra obsługa! Nasza Junka zawsze zaopiekowana i pięknie obcięta i pachnąca. Polecam z całego serducha❤️
-
Aleksandra Szymczak ★☆☆☆☆
"Salon " to mikroskopijna klitka do której trudno jest wejść, a psy, nawet po udarze serduszka są trzymane w klatkach, co właścicielka uważa za właściwe. Brak jest jakielkowiek poczekalni dla właścicieli piesków, których właścicielka wygania do czekania na dworze. A to wszystko miało kosztować 300 a może i więcej złotych. Jestem właścicielką psów od 50 lat i byłam w wielu salonach, ale ten jest wyjątkowy. Wszystkim odradzam przychodzenia tam. Panie są aroganckie i obcesowo znają się na wszystkim, włącznie z medycyną . Aleksandra Szymczak Muszę zaznaczyć, że obie Pani Ja chciałam być przy obcinaniu koj3go pieska, co wywołało prawdziwą furię u właścicielka. A to wdxy
-
FelixKox ★☆☆☆☆
Żenujaca obsługa klienta już na dzień dobry obie panie, a szczególnie szefowa jest nieuprzejma. Nie szanują klienta. Nie polecam. Komentują na głos jeśli pies jest źle obcięty...porazka...Coś takiego w dobie dzisiejszej konkurencji. No ale cóż, widocznie za dużo mają klientów....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Pielęgnacji Psów WESTIE?
Salon Pielęgnacji Psów WESTIE znajduje się przy Osińska 46 B, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Pielęgnacji Psów WESTIE?
Można skontaktować się z Salon Pielęgnacji Psów WESTIE pod numerem +48 519 486 366
Jak można dotrzeć do Salon Pielęgnacji Psów WESTIE?
Do Salon Pielęgnacji Psów WESTIE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku