Obsługa w kwiaciarni jest zawsze miła. A nowa, młoda florystka tworzy ciekawe bukiety. Teraz będę zaglądać częściej.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Szymański ★★★★★
-
Nina ★☆☆☆☆
Kupiłam w sobotę gąbkę florystyczną. Bardzo nie miła obsługa. Nie wiem była to właścicielka czy pracownik, ale masakra. Nie polecam i już nigdy nic nie kupię tam. Całkowicie nie dziwi niską oceną od innych odwiedzających.
-
Kamil ★☆☆☆☆
Cena z kosmosu, świeżość? Kwiaty po dwóch dniach od zakupu oklapły :) Omijać szerokim łukiem, drugi raz już się naciąłem. ODRADZAM PS. Uprzedzając. Jakoś dziwnym trafem, te same kwiaty potrafiły stać 14 dni.
-
Malowany dom ★☆☆☆☆
Nie polecam! Zakupiona róża tego samego dnia padła. Wstyd było siedzieć u solenizantki i patrzeć jak podarowany kwiatek marnieje i opadają mu płatki. Niestety jeśli chodzi o świeżość kwiatów to nie pierwszy raz. Więcej nie kupię, choćby była to jedyna otwarta kwiaciarnia w Fordonie. Ceny też wysokie.
-
Arek W ★★★★★
Wczoraj obsługiwała mnie bardzo sympatyczna Pani. Pełen profesjonalizm w doradzaniu i obsłudze Klienta. Teraz to rzadkość w sklepach. W dodatku obsługa odbyła się z uśmiechem i przy sympatycznej rozmowie. Polecam. Będę wracać po kolejne kwiaty choć mam inne kwiaciarnie bliżej domu.
-
Agnieszka Łubnicka ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Byłam dziś w tej kwiaciarni pierwszy raz. Weszłam, czekałam chwilę, aż pani zapyta w czym mogę pomóc, bo przesuwała kwiaty w wazonach w chłodni, gdy zwróciła na mnie uwagę to zaczęła pouczać, że nie mam sumienia, że chodzę z przeziębionym dzieckiem. Gdy w końcu doszło do zapytania czego szukam w kwiaciarni, otrzymałam cenę z kosmosu. Pianka oazis, która w hurtowni kosztuje ok 3 zł u tej pani 10zl. Więc podziękowałam, a ona pod nosem to po co mi zawracasz głowę. Takim podejściem nie przyciąga a wręcz odpycha. Przeszłam na drugą stronę ulicy. Tam miła młoda kobieta błyskawicznie zapakowała mi w papier ta piankę i kosztowała o 40% taniej. Polecam iść do kwiaciarni po drugiej stronie ulicy, sam wystrój na duży + nie mówiąc już o obsłudze.
-
Bartosz Augustyński ★☆☆☆☆
Kupiłem dziś dla żony margaretki. Wybrałem 5 sztuk z wazonu z ceną 7,-PLN za sztuke. Pani skasowała 40 zł, na moje pytanie o przyczynę powiedziała, że cena jest źle przyklejona. Jeszcze była oburzona że w ogóle się odzywam. Ciekawe ile osób nie zwróciło na to uwagę... Swoją drogą sprzedawanie 1 różyczki za 15 zł tylko dlatego, że dziś są Walentynki to skandal.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ewik Kwiaciarnia Ewert E?
Ewik Kwiaciarnia Ewert E znajduje się przy Stanisława Skarżyńskiego 4, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ewik Kwiaciarnia Ewert E?
Można skontaktować się z Ewik Kwiaciarnia Ewert E pod numerem +48 523 434 512
Jak można dotrzeć do Ewik Kwiaciarnia Ewert E?
Do Ewik Kwiaciarnia Ewert E można dotrzeć, korzystając z poniższego linku