Opinie

  1. Maciej Szymański ★★★★★

    Obsługa w kwiaciarni jest zawsze miła. A nowa, młoda florystka tworzy ciekawe bukiety. Teraz będę zaglądać częściej.

  2. Nina ★☆☆☆☆

    Kupiłam w sobotę gąbkę florystyczną. Bardzo nie miła obsługa. Nie wiem była to właścicielka czy pracownik, ale masakra. Nie polecam i już nigdy nic nie kupię tam. Całkowicie nie dziwi niską oceną od innych odwiedzających.

  3. Kamil ★☆☆☆☆

    Cena z kosmosu, świeżość? Kwiaty po dwóch dniach od zakupu oklapły :) Omijać szerokim łukiem, drugi raz już się naciąłem. ODRADZAM PS. Uprzedzając. Jakoś dziwnym trafem, te same kwiaty potrafiły stać 14 dni.

  1. Malowany dom ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Zakupiona róża tego samego dnia padła. Wstyd było siedzieć u solenizantki i patrzeć jak podarowany kwiatek marnieje i opadają mu płatki. Niestety jeśli chodzi o świeżość kwiatów to nie pierwszy raz. Więcej nie kupię, choćby była to jedyna otwarta kwiaciarnia w Fordonie. Ceny też wysokie.

  2. Arek W ★★★★★

    Wczoraj obsługiwała mnie bardzo sympatyczna Pani. Pełen profesjonalizm w doradzaniu i obsłudze Klienta. Teraz to rzadkość w sklepach. W dodatku obsługa odbyła się z uśmiechem i przy sympatycznej rozmowie. Polecam. Będę wracać po kolejne kwiaty choć mam inne kwiaciarnie bliżej domu.

  3. Agnieszka Łubnicka ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Byłam dziś w tej kwiaciarni pierwszy raz. Weszłam, czekałam chwilę, aż pani zapyta w czym mogę pomóc, bo przesuwała kwiaty w wazonach w chłodni, gdy zwróciła na mnie uwagę to zaczęła pouczać, że nie mam sumienia, że chodzę z przeziębionym dzieckiem. Gdy w końcu doszło do zapytania czego szukam w kwiaciarni, otrzymałam cenę z kosmosu. Pianka oazis, która w hurtowni kosztuje ok 3 zł u tej pani 10zl. Więc podziękowałam, a ona pod nosem to po co mi zawracasz głowę. Takim podejściem nie przyciąga a wręcz odpycha. Przeszłam na drugą stronę ulicy. Tam miła młoda kobieta błyskawicznie zapakowała mi w papier ta piankę i kosztowała o 40% taniej. Polecam iść do kwiaciarni po drugiej stronie ulicy, sam wystrój na duży + nie mówiąc już o obsłudze.

  1. Bartosz Augustyński ★☆☆☆☆

    Kupiłem dziś dla żony margaretki. Wybrałem 5 sztuk z wazonu z ceną 7,-PLN za sztuke. Pani skasowała 40 zł, na moje pytanie o przyczynę powiedziała, że cena jest źle przyklejona. Jeszcze była oburzona że w ogóle się odzywam. Ciekawe ile osób nie zwróciło na to uwagę... Swoją drogą sprzedawanie 1 różyczki za 15 zł tylko dlatego, że dziś są Walentynki to skandal.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ewik Kwiaciarnia Ewert E?

Ewik Kwiaciarnia Ewert E znajduje się przy Stanisława Skarżyńskiego 4, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ewik Kwiaciarnia Ewert E?

Można skontaktować się z Ewik Kwiaciarnia Ewert E pod numerem +48 523 434 512

Jak można dotrzeć do Ewik Kwiaciarnia Ewert E?

Do Ewik Kwiaciarnia Ewert E można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements