Opinie

  1. Marta M ★☆☆☆☆

    Wiązanka ładna ale kwiaty nie świeże - wszystko padło na drugi dzień a były to kwiaty dla mojej mamy. Nie polecam i ostrzegam przed zakupami.

  2. Ola W ★★★★☆

    Dziękuję za szybkie zrobienie na miejscu nowej wiązanki pogrzebowej, zamówiona dzień wcześniej , mimo opisu nie była tak wykonana(ktoś nie potrafi czytać).

  3. Aleksandra Jankowska ★★★★★

    Bardzo dziękuję za dzisiejszy przemiły zakup. Kupowałam piwonie z gozdzikami, kwiaty przepiękne. Bardzo polecam :)

  1. Adrianna B ★★★★★

    W dniu dzisiejszym dzwoniłam do kwiaciarni o godzinie 8 rano, mimo tak ważnego święta jak Dzień Mamy: Panie odebrały pod kilku sygnałach, wytłumaczyły jak wygląda poczta kwiatowa, wysyłały zdjęcia bukietów jakie są przygotowane. Kwiaty dostarczone w ten sam dzień po lekko ponad dwóch godzinach! Mama zadowolona, ja również! Dziękuję bardzo za pomoc ❤️

  2. Paulina Glazer ★☆☆☆☆

    Miał ktoś dostarczyć kwiaty przed 10 w sobotę, ale trzeba było dzwonić i dowiadywać się, dlaczego jest opóznienie. Kwiaty otrzymałam po godzinie 10tej. Były ładnie zapakowane i na pierwszy rzut oka wygładały super, zdjęłam z nich opakowanie/papier ozdobny, ponieważ razem z nim nie zmieściły się do wazonu. Okazało się, że delikatne kwiaty (bo tulipany) związano bardzo cienkim sznurkiem, który poniszczył gałązki, w dodatku większa część liści była porwana i opadała jak 4-5 dniowe kwiaty. Oberwałam je i bukiet zmniejszył się o połowę. Dziś drugi dzień- pączki opadają, liście już chyba wszystkie musiałabym oberwać.. Wstawiam zdjęcia. Nie oczerniam Pań, które robiły bukiety, ale za cenę człowiek oczekuje jakości, a przynajmniej kwiatków, które postoją kilka dni, a nie nadają się do kosza.

  3. Zaneta Kufel ★★★★★

    Najlepsza kwiaciarnia w okolicy Kiedy idę proszę o coś Pani wykonuje na wysokim poziomie i jej inwencją Jestem mega zadowolona Jak po kwiaty na rozmaite okazje to tylko tam Przemiła obsługa Polecam

  1. Marta Klatecka ★★★★★

    Kupiłam dziś wiązankę na grób, na Święto Zmarłych, bez terminowego zamówienia, spontanicznie weszłam do tej kwiaciarni z myślą o tym żeby zorientować się tylko co tam jest. Zdecydowałam się kupić wiązankę i jestem zachwycona kunsztem i talentem Pani, która ją wykonała, na poczekaniu. Bardzo dobrze dobrane kwiaty, kolorystycznie dopasowała wszystko jak powinno być, widać Pani znała się na rzeczy. Czas oczekiwania na gotowa wiązankę 10 min. ? :-) bardzo polecam tę kwiaciarnie, wszystko dopasowane, bardzo przemiła obsługa :-) bardzo chętnie będę tam kupować ! Polecam :)

  2. Mateusz Kłyza ★★★★★

    Zdecydowanie fajne miejsce! :P różnorodność i świetny wybór. Polecam!

  3. Ania Szylko ★☆☆☆☆

    Zamówiony był bukiet 12 róż z kryształkami, otrzymałam 10 róż, bez kryształków, w tym 4 zwiędnięte. Sprzedawca oferuje 15% rabatu, co jest chyba jakimś nueporozumieniem.

  1. Kasia Gramenz ★★★★★

    Piękne bukiety, miła obsługa i przystępne ceny, bardzo duzy wybór wiązanek. Na święto zmarłych i nie tylko. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE?

KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE znajduje się przy Szosa Kotomierska 29, 86-008 Koronowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE?

Można skontaktować się z KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE pod numerem +48 508 818 535

Jak można dotrzeć do KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE?

Do KWIATYKORONOWO.PL KWIATY & DEKORACJE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements