Bardzo polecam ten lombard ! Robiąc tam zakupy zawsze jestem obsłużona profesjonalnie i rzetelnie. Ludzie którzy tam pracują bardzo mili i pełni empati. Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Koltermann ★★★★★
-
Julita Przybysz ★★★★★
Byłam bardzo zadowolona z obsługi w tym lombardzie. Pani, która mnie obsługiwała, była niezwykle miła, cierpliwa i pomocna. Wszystko dokładnie wyjaśniła i sprawiła, że cała wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Czułam się potraktowana z szacunkiem i profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam!
-
Zuzanna Wójciak ★★★★★
Bardzo lubię w tym miejscu robić zakupy. Sprzedawcy, zawsze odpowiadają wyczerpująco na pytania, zawsze jestem zapoznana ze stanem faktycznym rzeczy, które mnie interesują. Polecam
-
Małgorzata Grzybowska ★☆☆☆☆
Byłam w sobotę 16.08.2025. Na wejściu pani zmierzyła wzrokiem.Bardzo nieprzyjemne spojrzenie.Gdy poprosiliśmy o pokazanie złotych pierścionków to kazała przez szybę wybrać 2_3 bo całej palety nam nie poda.Gdy pomarudzilam że nie widzę rozmiarów wstała i przyniosła do okienka 3,które i tak były za małe. Mieliśmy kupić pierścionek i męski łańcuch a przez niemiłą obsługę zbieraliśmy się do wyjścia to usłyszeliśmy.NARA. Była młoda dziewczyna która się uczyła i Pan,który ją uczył. Sprawili się na medal.Pani z 16.08 z godziny 9 nie napędzi klientów tylko ich odstraszy.Szok
-
Kuba Huzarski ★★★★★
Lombard bardzo fajny obsługa też fajna
-
Jakub Pomorski ★☆☆☆☆
Jeszcze nigdzie w żadnym sklepie czy lombardzie nie widzialem tak nie miłego sprzedawcę kilka krotnie obraził moja żone twierdzi ze nie musi byc miły bo to nie biedronka krytykuje przy innych klientach zachowuje sie beszczelnie zero szacunku.Fajne zeczy sa do kupienia w pana lombardzie ale dla pana i dla lombardu zmienilby pan sprzedawce chodzi mi o tego z tatulażami jest wielu ludzi co na nuego narzeka.Powiedział ze mige sie panu poskarżyć ale on sie Pana nie boi!!!To dziwne .Pozdrawiam
-
Wiktoria Centek ★☆☆☆☆
Sprzedawca uszkodził mi dysk wart 300 zł. Był bardzo nie miły i powiedział że jestem śmieszna i dał mi zakaz wstępu do lombardu. Zapewne dlatego żeby nie ponieść kosztów naprawy dysku. Nie polecam tego lombardu nikomu lepiej iść do innego ze względu na samą w sobie obsługę. Odpowiedz do odpowiedzi wlasciciela: Po pierwsze nie byłabym w stanie zepsuć tak drogiego sprzętu dla mnie aby usłyszeć tylko że jestem śmieszna osobą. Po drugie jeśli sprzęty oddane przeze mnie dają wiele do życzenia to osoba kupująca ode mnie sprzęt mogła się zastanowić nad jej zakupem. Po trzecie dysk działał kiedy podłączyłam go do laptopa aby usunąć pliki znajdujące się na nim.
-
Nina Baran ★☆☆☆☆
Pani która tam siedzi jest bardzo niemiła, wulgarna, nie powinna w ogóle tam pracować, nie zna się na rzeczy, ludzi traktuje w sposób poniżający. Dziwię się że taką osobę zatrudnił właściciel tego lombardu, powinien ją natychmiastowo zwolnić.
-
Ania Zingaro ★☆☆☆☆
Zastawiłam w 2017 telefon, a jak przyszłam odebrać to nie mieli go na stanie. Po poszukiwaniach stwierdzili, że się zawiruszył i mam się zgłosić na drugi dzień. W telefonie była zalogowana na google play inna osoba. Telefon, jednym słowem był używany. Nie wiem czy pożyczają zastawione sprzęty znajomym czy co z nimi robią. W każdym bądź razie nie polecam. Odpowiedz na "odpowiedz wlasciciela". To dość specyficzne sprawdzenie urzadzenia. Logowanie na fb też do tego należy? Na kazdym telefonie sprawdzacie czy prawidlowo przewijają sie posty znajomych? Telefon był zastawiany kilka razy. Wcześniej nikt nie widział potrzeby tak dogłębnego sprawdzania aplikacji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres loombard.pl Nakło nad Notecią?
loombard.pl Nakło nad Notecią znajduje się przy Dąbrowskiego 30, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do loombard.pl Nakło nad Notecią?
Można skontaktować się z loombard.pl Nakło nad Notecią pod numerem +48 523 858 247
Jak można dotrzeć do loombard.pl Nakło nad Notecią?
Do loombard.pl Nakło nad Notecią można dotrzeć, korzystając z poniższego linku