Zawsze milo jest szybko otrzymać pięknie zapakowaną zamówioną rzecz. POLECAM!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Bee3Ann ★★★★★
-
Joanna ★★★★★
Polecam, Pani bardzo sympatycznie i fachowo wprowadziła mnie w temat bransoletek Nomination, cierpliwie pomogła wybrać pierwszy element. Byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni :)
-
Iwona Rados ★☆☆☆☆
Nie polecam ,bransoletka rozpadła się na drugi dzień reklamacja nieuwzględniona ,z właścicielem nie można się nawet skontaktować 800zl wyrzucone w błoto uważam to za nieuczciwe podejście do klienta wręcz uważam to za oszustwo więc kupowanie w Biance casa uważam za całkowity bezsens nawet nie zaproponowali naprawy żenada a zostałam zapewniona przez pracownicę że branzoletka jest trwała
-
Jarosław Baran ★★★★★
Bardzo dobry sklep, serdecznie polecam, obsługa bardzo miła i fachowa. Na pewno jeszcze odwiedzę. Polecam!!
-
Agnieszka Banaszek ★★★★★
Świetny salon, cudowna obsluga, piękna biżuteria! Mój ulubiony salon!
-
Izabela Mierzwińska ★★★★★
Niepowtarzalna biżuteria o wspaniałej jakości ;) a także cudowna, pomocna obsługa i fajny salon sprzedaży. Polecam serdecznie! :D
-
Magda kam ★★★★★
Estetyczny wygląd salonu i profesjonalne podejście milej i uśmiechnietej obsługi napewno umili nie jeden wybór biżuterii. Każdy coś znajdzie dla siebie. Polecam z całego serca❤
-
U ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Pomijam niemiłe i pretensjonalne Panie, zwłaszcza jedna ( być może kierowniczka) - komentarz przy reklamowaniu w stylu „że to przez moje ‚dziwne’ ph skóry produkt się utlenił i zmienił kolor po jednorazowym założeniu” , albo „źle przechowywałam’!!! A skąd ta Pani wie jakie mam ph i co to znaczy ‚złe’ albo skąd wie jak przechowuję? Powtórzę to, co jej powiedziałam - przechowywałam w ich pudełku - to co mam ich oskarżyć o złe pudełko? Zaniosłam towar do salonu, bo Pani powiedział, że przeczyści. Dobrze, że to ona robiła -zeszło całe pozłocenie w miejscu czyszczenia. No dobra - to teraz reklamacja. W 14, ostatnim dniu poinformowano mnie smsem, że mogą oddać za moją zgodą do złocenie - czyli rozumiem, że uznali reklamację. No bo jak by mogli tego nie zrobić, skoro poza wcześniejszą zmianą koloru z która przyszlam, pani sprzedawczyni uszkodziła produkt? Zapytałam czy mogę się nie zgodzić, bo zadałam zwrotu gotówki? Odpowiedź NIE. Wiec jak się nie zgadzam mimo uznanej reklamacji - mam zabrać uszkodzony przez nią towar! Ok naprawa - mija miesiąc i nic! Na szczęście jest strona prawna. Uwaga ludzie korzystajcie z rzecznika! Ja skorzystam, ale teraz to Ta Pani będzie ciągana po sadach, bo ona uszkodziła mi produkt. Jest jeszcze strona prywatna. I proszę nie uznać tego, jako straszenie - oznajmiam i informuje, do czego mam prawo. Na szczęście mam nagrania. Nigdy więcej tego sklepu! Staram się nie reklamować, ale tu widzę, że warto patrzeć tez na sprzedawców. Te Panie się nie nadają, zero empatii i przychylności do klienta i traktowanie kogoś jak ‚gorszy sort’. Aaaa i jeszcze powiedziała, że to wiadomo, że pozłocenie zejdzie. Dziwne, bo naszyjnik, który kupiłam u nich rok wcześniej nie zmienił koloru i nie zeszło pozłocenie....pomimo mojego złego ph i takiego samego przechowywania! Czasami warto stwierdzić „ ok, nie wyszło wykonanie, jest zł” a nie oskarżać klienta!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bianca Casa?
Bianca Casa znajduje się przy Lipowa 13, 20-024 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bianca Casa?
Można skontaktować się z Bianca Casa pod numerem +48 795 466 595
Jak można dotrzeć do Bianca Casa?
Do Bianca Casa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku