Opinie

  1. kewin augustyniak ★★★★★

    Firma w porządku. Toalety i prysznic dla kierowców. Pracownicy z super podejściem

  2. Dariusz Koliński ★★★★☆

    Dobra fabryka produkcji farb, polecam i pozdrawiam

  3. Lukas Fratris II ★☆☆☆☆

    Błąd w mieszaniu, niepożądany kolor inny od zamówionego - może się zdarzyć. Brak informacji o procesie reklamacji, sekretariat nie utożsamia się z niczym - przełączając na linie których nikt nie odbiera. Człowiek się dwoi, troi - a wszyscy mają w głębokim poważaniu klienta. Niesmak warty 40 zł (1l lazuru) - i takie wielkie halo. Nic nie wiem - poza faktem że mam niezabezpieczoną ścianę po położeniu Acrylatexu. Miał być efekt WOW - a wyszedł efekt - ŻAL. Mam serdecznie dosyć dzwonienia do Państwa i dowiadywania się o cokolwiek bez żadnego rezultatu. Już człowieka umęczyliście, niech więc pozostanie na tej googlowej ścianie taki sam efekt jaki zafundowaliście swojemu klientowi. Przykro.

  1. Studio 49 ★☆☆☆☆

    Być może opinia zmobilizuje Państwa do działania. Jestem tak głęboko zniesmaczony brakiem komunikacji, brakiem rozwiązania problemu, odbijaniem połączeń od jednej osoby do drugiej - że postanowiłem zamknąć tą sprawę po swojemu - z przestrogą dla innych. Po wielu telefonach osobistych, w tym również od przedstawiciela Mrówki - pozostajemy z brakiem jakiejkolwiek informacji o losach reklamacji. Same niedomówienia, niedopracowania i brak profesjonalizmu w działaniu. Produkty warte 600 zł + przesyłka 350 zł jest dodatkowo policzkiem. Nie ma co polecać ani kogo, pomimo że w sumie efekt wyszedł pożądany. Start był dobry.... potem niewiadomo co.

  2. Wojtek ★☆☆☆☆

    Moja opinia o Kabe zleciała na łeb na szyję. Pomijam fakt, że sprzedawca (firma Kwadrat) nie wymieszał dobrze pigmentu, ale z samą bazą tynku był duży problem. Aplikcja w kwietniu temp. 10-15 C w pochmurny dzień, a czas otwarty tak krótki, że nie dało się położyć 2 m2 aby nie widać było łączeń. Masakra. Reklamację złożyłem, ale oczywiście odrzucona. Jakieś ogólniki: że MOŻE (sic!) powodem były warunki atmosferyczne ... nie stwierdzono niezgodności ... masa ma odpowiednie właściwości i takie ble ble nie poparte żadnymi dokumentami. A 4 wiadra do wyrzucenia. Nie wiem czy powodem tego była zła partia tynku, czy sprzedawca Kwadrat źle przechowywał i baza może przemarzła. Ale fakt pozostaje faktem, że tynk nie nadawał sie do niczego, a KABE zastosowało typową spychologię. Efekt wyszedł jak na zdjęciach. Kupiłem tynk w innej firmie i wszystko było ok.

  3. Tomasz Napiórkowski ★★★★☆

    Firma na plus,pracownicy mili i bardzo szybkie załadunki,plus że mozna na terenie zakładu pauzę kręcić,ale niestety miejsca nie ma za dużo.

  1. Mario Marian ★★★★★

    Ciężko dojechać ale jak się dojedzie firma bardzo fajna, dobry kontakt z magazynierem, bardzo szybki załadunek, jest toaleta dla kierowców z prysznicem za co bardzo duzy plus i można pauzować .

  2. 69 ★★★★★

    Super! Miałem problem z zakupem marmuritu, który niestety nie jest już produkowany. Panie sprawdziły i oddzwoniły z propozycją mieszanki kruszyw, które będą najlepiej odpowiadały staremu marmuritowi. Jeszcze nie sprawdziłem, ale za podejście do klienta 6+. Dziękuję.

  3. Andrzej G ★★☆☆☆

    Zaskoczyły mnie wysokie ceny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Farby Kabe Polska Sp. z o.o.?

Farby Kabe Polska Sp. z o.o. znajduje się przy Śląska 88, 40-742 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Farby Kabe Polska Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Farby Kabe Polska Sp. z o.o. pod numerem +48 322 046 460

Jak można dotrzeć do Farby Kabe Polska Sp. z o.o.?

Do Farby Kabe Polska Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements