Opinie

  1. Arek Sz ★★★★★

    Zaprosiłem dziewczynę na wspólne zabiegi pielęgnacyjne, razem robiliśmy pedicure i manicure. Moja dziewczyna dodatkowo zrobiła hennę brwi i rzęs. Byliśmy mega zadowoleni Panie zabiegi wykonały profesjonalnie, sympatyczne dokładne wykonały zabiegi wręcz idealnie. Wyszliśmy zrelaksowani i wrócimy jeszcze raz na dzień kobiet. Pozdrawiamy Arek i Kasia

  2. Juliet Olivia ★★★★★

    Pani Natalia przedłużyła mi dziś paznokcie, jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła kobieta i przyjęła mnie w krótkim czasie. Ponownie jestem bardzo zadowolona, ​​wrócę kiedy znów odwiedzę Polskę. Polecam bardzo ❤️

  3. Malgorzata Brzozowska ★☆☆☆☆

    Jestem ogromnie nie zadowolona ze stylizacji paznokci,wykonanej przez p Natalię " Pani bardzo śpieszyła się odmówiła mi przedłużenie paznokci wykonanej nie precyzyjnie . Pozdrawiam beznadziejna nie potrafi stylizację dokładnie robić

  1. Jaskół Jaskół ★★★★★

    Korzystam z usług salonu ładnych parę lat, bodajże 5 :) Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług oraz oferty (paznokcie, pedicure, różnego rodzaju zabiegi na twarz, henna i regulacja brwi). Panie zawsze punktualne, uprzejme, rozmowne i wyrozumiałe. Nie zgodzę się z opinią przedmówczyni, że w salonie panuje brud. To bardzo krzywdzące stwierdzenie, gdyż salon jakiś czas temu przeszedł totalną metamorfozę, jest tam nowocześnie i czysto. Używane narzędzia są sterylne, panie każdorazowo mają rękawiczki i maseczki, a po każdym kliencie stanowisko pracy jest sprzątane i dezynfekowane. Brud można spotkać w toalecie na PKP, ale na pewno nie tu. Kosmetolożki zawsze doradzą w wyborze odpowiedniego koloru paznokci (a jest w czym wybierać), czy zabiegu na twarz, a jakość wykonania jest naprawdę zadowalająca. Gorąco polecam !!!

  2. jaskÓŁy ★★★★★

    Korzystam z usług salonu ładnych parę lat, bodajże 5 :) Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług oraz oferty (paznokcie, pedicure, różnego rodzaju zabiegi na twarz, henna i regulacja brwi). Panie zawsze punktualne, uprzejme, rozmowne i wyrozumiałe. Nie zgodzę się z opinią przedmówczyni, że w salonie panuje brud. To bardzo krzywdzące stwierdzenie, gdyż salon jakiś czas temu przeszedł totalną metamorfozę, jest tam nowocześnie i czysto. Używane narzędzia są sterylne, panie każdorazowo mają rękawiczki i maseczki, a po każdym kliencie stanowisko pracy jest sprzątane i dezynfekowane. Brud można spotkać w toalecie na PKP, ale na pewno nie tu. Kosmetolożki zawsze doradzą w wyborze odpowiedniego koloru paznokci (a jest w czym wybierać), czy zabiegu na twarz, a jakość wykonania jest naprawdę zadowalająca. Gorąco polecam !!!

  3. Justyna Knapik ★★★★★

    Salon kosmetyczny Renesans oferuje różnego rodzaju usługi kosmetyczne, korzystam z usług salonu regularnie już od około roku, nie ma żadnego problemu z umówieniem wizyty, a Pani Natalia jest zawsze profesjonalna i bardzo miła, w salonie czyściutko i przyjemnie. Oceniam Salon na 5 gwiazdek i polecam w 100%

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Urody Renesans- kosmetyka?

Salon Urody Renesans- kosmetyka znajduje się przy Miarki 1, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Urody Renesans- kosmetyka?

Można skontaktować się z Salon Urody Renesans- kosmetyka pod numerem +48 791 233 909

Jak można dotrzeć do Salon Urody Renesans- kosmetyka?

Do Salon Urody Renesans- kosmetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements