Opinie

  1. Barbara Migdałek ★★★★★

    Świetne szkolenie! Bardzo profesjonalne podejście, mnóstwo praktycznej wiedzy i cenne wskazówki. Atmosfera była cudowna, na pewno wrócę po następną dawkę kompetencji - zdecydowanie polecam!

  2. Izabela Boba ★★★★★

    Długo zastanawiałam się nad kursem paznokci i jak ja się cieszę, że trafiłam od razu w tak dobre ręce! Ewelina to świetna niezależna instruktorka, która pomoże nabyć wiedzę początkującym, jak i poukładać ją bardziej doświadczonym osobom w temacie manicure. Dodatkowo robi to w świetnej atmosferze, gdzie jest miejsce zarówno na śmiech, jak i zadawanie wielu nurtujących pytań, na które Ewelina zawsze znajdzie odpowiedź. Jeżeli szuka ktoś dobrego instruktora z poukładaną wiedzą, to serdecznie polecam Ewelinę z salonu Nails&More w Oświęcimiu!

  3. Anna ★★★★★

    Polecam z całego serca. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście, miłą atmosferę i przede wszystkim – świetne efekty! Dziewczyny nie tylko doskonale wykonują swoją pracę, ale też potrafią szczerze doradzić, a jeśli trzeba – odradzić, kiedy coś może nie pasować lub nie dać oczekiwanego rezultatu. To dla mnie ogromny plus i dowód na to, że naprawdę zależy im na kliencie.

  1. Mag da ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie! Paznokcie hybrydowe wyszły przepięknie – dokładnie tak, jak chciałam. Kolor idealnie kryje, wykonanie bardzo staranne i niesamowicie trwałe. Atmosfera była miła i profesjonalna. Zdecydowanie wrócę i polecam każdej osobie, która szuka solidnego salonu!

  2. Joanna Szataniak ★★★★★

    Z całego serca polecam to miejsce – pełne profesjonalizmu, estetyki i dbałości o najmniejszy szczegół. Każda wizyta to nie tylko usługa na najwyższym poziomie, ale i prawdziwa chwila relaksu. Wyjątkowa atmosfera, życzliwość i perfekcyjna precyzja sprawiają, że chce się tu wracać. To miejsce, gdzie piękno spotyka się z pasją – a efekt? Paznokieć jak dzieło sztuki. Dziękuję i do zobaczenia!

  3. Karolina Szymoniak ★★★★★

    Nie ma lepszej Stylistki jak Ewelina P. Sympatyczna uśmiechnięta i przede wszystkim zdolna! Od wielu lat jestem wierna i nie zamierzam zmieniać salonu ❤️❤️❤️

  1. Edyta Sulik ★★★★★

    Szkolenie u Ewelinki to czysta przyjemność! Dużo wiedzy teoretycznej, ale jeszcze więcej praktycznej, która daje uczestnikowi spokój, że dobrze będzie działać po szkoleniu. Dodatkowo panuje świetna atmosfera. Mogę z czystym sercem polecić szkolenia w Nails&more.

  2. Natalia (Natalia) ★★★★★

    Jestem więcej niż zadowolona! Byłam u Pani Patrycji oraz u Pani Eweliny. Obie panie niezwykle profesjonalne i dokładne a ja mam bardzo wysoki lewel wymagań estetycznych. Oprócz tego potrafią rozsądnie doradzić oraz są niezwykle miłe. Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem i napewno wrócę.

  3. Barbara Szostek ★★★★★

    Polecam salon w 100%, bardzo miła i profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i co bardzo sobie cenię zawsze jest punktualnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz?

Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz znajduje się przy Adama Mickiewicza 9, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz?

Można skontaktować się z Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz pod numerem +48 515 500 151

Jak można dotrzeć do Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz?

Do Nails&more Studio kosmetyczne Ewelina Piekarz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements