Opinie

  1. Weronika Leboszka ★★★★★

    Szkolenie u Kasi to był strzał w 10❤️ Trafiłam tu trochę przypadkowo, ale to był jeden z lepszych przypadków jakie mnie w życiu spotkały. Szkolenie z przedłużania paznokci różnymi technikami, konkret za konkretem dużo praktyki dużo dobrze przekazanej wiedzy . Pani Kasia ma podejście do każdego wytłumaczy wszytko i wszystkim, atmosfera bardzo przyjemna bez spiny , na luzie. Jeśli chcesz uczuć się u instruktora po którym nie będzie trzeba chodzić już do nikogo innego to to miejsce jest idelanie. Ja dziękuję że super szkolenie i na pewno jeszcze wrócę ❤️

  2. Blanka Hanusek ★★★★★

    Przyszłam na szkolenie jako totalny laik, ale dzięki atmosferze jaką tworzy Kasia, nawet przez chwilę nie czułam się zestresowana. Kasia poza tym, że to pozytywny człowiek z którym tematy do rozmów się nie kończą, to przede wszystkim fachowiec z ogromną wiedzą. Jej prace wykonywane są zgodnie ze sztuką tego zawodu, a nie fotkami na social mediach. Ma doskonałą umiejętność przekazywania wiedzy i korygowania błędów. To były naprawdę super miłe i produktywne cztery dni. Jeszcze raz dziękuję Kasiu i polecam z całego ❤️

  3. Martyna Słonka ★★★★★

    Szkolenie dla samej siebie Na wstępie napiszę, że super że takie szkolenie w ogóle jest w ofercie. Na rynku jest pełno kilkudniowych szkoleń o rozbudowanym programie, w którym jest dużo rzeczy które nie są potrzebne dla osób które chcą robić paznokcie tylko sobie (na przykład obróbka zdjęć, kreowanie contentu, prowadzenie salonu itp) Polecam, super miła atmosfera, dużo wsparcia. Można się dużo nauczyć na własne potrzeby, a w przyszłości jeśli ktoś stwierdzi że chce się rozwijać, można zapisać na kolejne szkolenia aby zacząć robić to profesjonalnie. Kasia to super babka, która dobrze przekazuje wiedzę. Tempo nie jest narzucone, można pracować po swojemu, a gdy coś nie wyjdzie to walczymy aż się uda.

  1. Ola Macuda ★★★★★

    Miałam przyjemność uczestniczyć u Kasi na szkoleniu indywidualnym, a także grupowym i za każdym miała podejście równie profesjonalne. Na szkoleniu grupowym Kasia miała do każdego indywidualne podejście, nawet rozmawiając z nami kontrolowała wszystko co robiłyśmy i poprawiała lub nam pomagała, kiedy tego potrzebowałyśmy. Każdy krok, który robiłyśmy sprawdzała, by w razie czego poprawić błędy. Po szkoleniu Kasia utrzymuje kontakt i chętnie pomaga. Z całego serca polecam szkolenia u Kasi.

  2. Sonia Krawczyk ★★★★★

    Szkolenie u Kasi to ogrom wiedzy i do tego jeszcze więcej praktyki. Odwiedziłam kilku instruktorów w różnych miejscach i zawsze wracam tutaj. Zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy przez Kasię jest uzależniający . Jeśli stylizacja paznokci to Twoja pasja to trafiłaś idealnie . Gorąco polecam ❤️

  3. Małgorzata Biegaj ★★★★★

    Ogrom wiedzy przekazany w przyjazny, logiczny sposób, cudowna atmosfera a po zakończeniu szkolenia w razie pytań Kasia zawsze pomoże :)

  1. Małgorzata Klećko ★★★★★

    Szkolenie rewelacyjne, nauczyłam się na prawdę wiele. Kasia to wspaniały instruktor, jest profesjonalistą w każdym calu, jest cierpliwa, potrafi wszystko w prosty sposób wytłumaczyć, poprawić i dać cenne wskazówki. Ale przede wszystkim jest miłą, otwartą i ciepłą osobą, szkolenie odbyło się w meeega sympatycznej atmosferze. Dziękuję bardzo ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stylowy Pazur Katarzyna Buczek?

Stylowy Pazur Katarzyna Buczek znajduje się przy Jana Wysockiego 2a, 41-400 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stylowy Pazur Katarzyna Buczek?

Można skontaktować się z Stylowy Pazur Katarzyna Buczek pod numerem +48 510 384 528

Jak można dotrzeć do Stylowy Pazur Katarzyna Buczek?

Do Stylowy Pazur Katarzyna Buczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements