Opinie

  1. Katarzyna Bielecka ★★★★★

    Pierwszy raz. Jestem zadowolona. Usługa spełniająca moje oczekiwania. Manicure żelowy, czysty, schludny. Polecam.

  2. Magdalena ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam tego salonu. Wizyte mialam zaplanowana na wczoraj. Pani w ten sam dzien napisala, ze jest chora i mnie nie przyjmie - i ok, to sie zdarza. Zaproponowano mi jeden termin, ktory mi nie pasowal- zaproponowalam 3 inne i od tamtej pory cisza. Zero kontaktu z salonem- na kolejne smsy i prośby o odpisanie - cisza. Dodam tylko, ze zaplacilam z gory przedplate za usługę, za ktora tez nie otrzymałam zwrotu (40zl). Radze sie dobrze zastanowić umawiajac sie na wizyte do salonu, chyba, ze chce ktos stracic pieniadze i zostac przed waznym wydarzeniem bez paznokci. Nie polecam na maxa.

  3. Dominika W ★☆☆☆☆

    Niestety nie zostałam poinformowana wcześniej że paznokcie będą robione przez Panią, która się dopiero uczy. Dodatkowo nie zostały mi zrobione skórki po bokach paznokcia, a gdy zapytałam dlaczego, dostałam odpowiedź że stylistki muszą się skupić na samych paznokciach, a nie na wspomnianych skórkach, chyba że klientka sobie zażyczy. Cóż, o tym również nie wiedziałam. Jakość zrobionych paznokci średnia, taka też ocena na Google :) polecam płacić gotówką, bo przy płatności kartą zostało mi doliczone 2 zł :) myślałam że w dzisiejszych czasach takich praktyk już się nie stosuje :)

  1. Emilka 9 ★☆☆☆☆

    Nie polecam salonu, paznokcie ślubne robiła osoba niekompetentna mimo że salon był poinformowany że to są ślubne paznokcie które powinny być wykonane z wielką starannością robiła je stażystka, cudowny dzień został zrujnowany. Żele wytrzymały 2 dni po czym pękły po bokach i musiałam ratować je w innym salonie gdzie juz nie mieli możliwość zrobić ich tak jak sobie wymarzyłam. Salon zmusił mnie do wykonania reklamacji w czasie gdzie nie mogłam ich zrobić i moja reklamacja przepadła mimo że straciłam czas i nie małe pieniądze. Nie polecam salonu, usługa droga a żele nie miały nawet kształtu zachowanego jak i były krzywe, osoba która je miała wykonać powinna była mnie poinformować że jest stażystką i się uczy i zapytać czy się zgadzam by je wykonała a nie uczyć się i jeszcze gwarantować że nic się nie stanie z nimi . Ps:Jeśli według was 2 tygodnie to 8 dni to gratuluję matematyki oraz naciągania klientów na dodatkowe koszty mimo że po waszej stronie jest popełniony błąd za brak kwalifikacji i kompetencji pracownika . A okien z całym szacunkiem ale raczej żadna kobieta 3 dni przed ślubem nie myje jedynie co to można kurz ścierać, odkurzać jak i myć podłogi a te proste czynności powinny wytrzymać bez problemu paznokcie ;) 4 godziny nikt nie siedzi na paznokciach ;)

  2. Noemi Czarnik ★★★★★

    Jestem baaaardzo zadowolona. Panie uratowały mnie z paznokciami przed świetami. Szybki i miły kontakt przez Messenger. W salonie przemiłe i doświadczone Panie. Miła atmosfera. Cenowo także przystępnie. Pani która robiła mi paznokcie bardzo delikatna i dokładna.Pełen profesjonalizm.Szkoda, ze mam tak daleko bo na pewno byłabym stała klientka ♥️

  3. Anna Fejdych ★★★★★

    Zdecydowanie polecam Diamond Nails! Wspaniała atmosfera, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Wykonanie paznokci na najwyższym poziomie. 100% satysfakcji z usług :)

  1. Julia Szymborska ★☆☆☆☆

    Pani była bardzo miła i sympatyczna, ale żelowe pazurki bardzo grube, a skórki trochę krwawiły jeszcze w domu, nie było to przyjemne doświadczenie, palce nie poczyszczone z lakieru który gdzieś tam się ulał. Po paru dniach, kiedy rany się pogoiły wyglądało to ładnie, ale ilość zakażeń jaka mogła się wdać w rany jest bardzo niepokojąca. Po ściągnięciu paznokci... Nosiłam je 3 tygodnie, podobno miały "same odpaść". Dodatkowo opinia spadła jeszcze niżej. Paznokcie odrastały mi 3 miesiące, łamały się, rozdwajaly, bolały jakbym w ogóle nie miała płytki. Śmieszny fakt, pani bardzo dużo mówiła o tym jak to profesjonaliści nie znający się na swojej pracy zbyt mocno piłują płytkę paznokcia przy zdejmowaniu hybryd, a sama spiłowała zbyt mocno jeszcze przed założeniem. Wiem to stąd, że hybryda nie była jeszcze całkiem spiłowana, a już bolało.

  2. Edyta Nieswiec ★★★★★

    Polecam salon z całego serca! Byłam już w wielu salonach, w żadnym pazurki nie trzymały mi się tak dobrze, jak tutaj. Profesjonalna obsługa i talent Pani Moniki zasługują na więcej niż 5 gwiazdek! :)

  3. M M ★★★★★

    Z całego serca polecam Salon Diamond Nails, można naprawdę miło spędzić czas, i wyjść bardzo bardzo zadowolonym, osobiście wyszłam z paznokciami o jakich marzyłam. Usługa wykonana przez Panią Monikę na wysokim poziomie. ♥️♥️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Diamond Nails?

Diamond Nails znajduje się przy Jana Kochanowskiego 15, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Diamond Nails?

Można skontaktować się z Diamond Nails pod numerem +48 795 204 354

Jak można dotrzeć do Diamond Nails?

Do Diamond Nails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements