Miejsce warte polecenia. Paznokcie za każdym razem perfekcyjnie wykonane, zawsze wytrzymują do kolejnej wizyty. Dodatkowo atut to miła atmosfera i profesjonalne podejście.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Wolińska ★★★★★
-
Kasia ★★★★★
Jestem zachwycona! Zarówno pedicure, jak i manicure french wykonane z ogromną precyzją oraz starannością. Paznokcie wyglądają elegancko i schludnie, a efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Stylistka jest profesjonalna, dba o każdy szczegół i tworzy bardzo przyjemną atmosferę. To była prawdziwa chwila relaksu, na pewno wrócę! Gorąco polecam! Pozdrawiam, Katarzyna.
-
Justyna ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa! Jestem naprawdę zachwycona! Pierwszy raz w życiu spotkałam taką stylistkę która potrafiła zrobić manicure tak dokładnie i razem z tym delikatnie że moje wrażliwe skórki nie zostały skaleczone. W innych salonach nie obchodziło się bez zacięcia i krwawienia. W końcu znalazłam swoją manikiurzystkę. Dziękuję serdecznie!
-
Agata Brzezinka ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona! Paznokcie prezentują się pięknie, wykonane są ze starannością, skórki zostały dobrze opracowane, a przy tym wszystkim Pani wykonująca stylizację była bardzo delikatna :) miła obsługa, nie ma się do czego przyczepić
-
Aleksandra Stefaniak ★★★★★
Paznokcie zrobione bardzo profesjonalnie, dbanie o każdy szczegół. Jakość produktów bardzo dobra, starannie wykonana usługa manicure hybrydowy. Bardzo miła obsługa i atmosfera. Naprawdę salon godny polecenia jak również właścicielka salonu. Napewno nie zrezygnuje z usług w Milady Beaty Studio. Gorąco polecam każdej Pani, która chce mieć zrobiony piękny manicure.
-
Karina Kuczera ★★★★★
Bardzo polecam metodę przedłużana włosów mikro warkoczykami włosy są bardzo dobrze dobrane do naturalnego koloru oraz warkoczyki są maluteńkie Nosze je kolejny raz jestem bardzo zadowolona polecam z całego serca ❤️
-
Karolina Tuńska ★★★★★
Paznokcie wykonane idealnie, nawet dla bardzo wymagających, Polecam❤️.
-
Denis Henzel ★★★★★
Gorąco polecam ten Salon. Moja żona po każdej wizycie niezwykle zadowolona. Wielka precyzja i dbałość o szczegóły.
-
Martyna Strzalinska ★★★★★
Z całego serca polecam salon Milady Beauty Studio!!!! Bardzo starannie wykonanie manicure. Mila jest profesjonalistka,w swoją pracę wkłada całe swoje serce z usług korzystam parę lat i nie zamienię jej na żadna inną stylistkę!!! ❤️❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Milady Beauty Studio & School by Mila T.?
Milady Beauty Studio & School by Mila T. znajduje się przy Stanisława Małachowskiego 4, Boguszowice Stare, 44-251 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Milady Beauty Studio & School by Mila T.?
Można skontaktować się z Milady Beauty Studio & School by Mila T. pod numerem +48 539 461 098
Jak można dotrzeć do Milady Beauty Studio & School by Mila T.?
Do Milady Beauty Studio & School by Mila T. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku