Serdecznie polecam uslugi w tym salonie , bardzo miła obsluga profesjonalne podejscie do klienta , paznokcie wykonane idealnie
Zdjęcia
Opinie
-
kasia stachon ★★★★★
-
Aleksandra Janta ★★★★★
Od lat chodzę do Klaudii na paznokcie i do tego doszła depilacja laserowa z której jestem bardzo zadowolona . Jestem po 4 zabiegu i po każdej wizycie efekty są coraz lepsze .Jeszcze trochę i pożegnam się z golarkami co Mnie bardzo Cieszy. A do tego jest swobodnie i profesjonalne. Bardzo polecam :)
-
Justyna Fiszer ★★★★★
Profesjonalizm,bardzo przyjazna i mila obsługa w jednym. Panie są bardzo miłe i z kulturą osobista.Zawsze znajdzie się kawka,herbatka, mala słodka przekąska dla klientek. Wystroj wnętrz bardzo mi się podoba. Serdecznie polecam każdemu ten salon . Śledząc ich stronę internetową można się również na wstępie przekonać że to dobry wybór
-
Krystyna Taradaj ★★★★★
Byłam dzis pierwszy raz w tym miejscu i już umówiłam sobie kolejną wizytę, co świadczy o moim pełnym zadowoleniu. Paznokcie wykonane bardzo ładnie i szybko, w sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam to miejsce.
-
Nitram W ★★★★★
Bardzo polecam Panią Natalię. Około 3. tyg. temu pani Natalia zrobiła mi hybrydowy manicure. Do tej pory wyglądają wszystkie paznokcie bardzo ladnie: żadnych odprysków, itp. Pani Natalia świetnie mi doradziła i pracowała bardzo precyzyjnie. Ponadto super Klimat w salonie. Jeszcze raz polecam.
-
Asia Szlosarek ★★★★★
Pełen profesjonalizm, zarówno Klaudia jak i Natalia mają głowy pełne pomysłów, paznokcie wykonane pięknie z dbałością o każdy szczegół,miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się , bardzo polecam ♥️
-
Patrycja Wagner ★★★★★
Paznokcie wykonane CUDOWNIE. Atmosfera miła. Widać, że Pani Klaudii zależy na zadowoleniu klientki. Ja na pewno wrócę. Polecam to miejsce! :)
-
Butik Ivannas ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam ten salon ! Piękne wykonane paznokcie , zawsze miła atmosfera w towarzystwie pani Klaudii z pyszna kawa ! Pani Klaudia podchodzi do swojego klienta bardzo odpowiedzialnie , jestem bardzo wymagająca klientka i Ta pani zawsze zrobi takie paznokcie jakie sobie zycze i wychodzę zawsze zadowolona ! Raz się zapisałam na korektę i już nie planuje zmieniać salonu na żaden innny i również polecam innym skorzystać z usług tego salonu !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pani Mani by Klaudia Szlosarek?
Pani Mani by Klaudia Szlosarek znajduje się przy Gliwicka 16, 41-902 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pani Mani by Klaudia Szlosarek?
Można skontaktować się z Pani Mani by Klaudia Szlosarek pod numerem +48 513 370 950
Jak można dotrzeć do Pani Mani by Klaudia Szlosarek?
Do Pani Mani by Klaudia Szlosarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku