Niepoważne i skrajnie nieprofesjonalne zachowanie ze strony edukido. Syn (7 lat) był na pokazowych zajęciach w szkole. Spodobały mu się i chciał chodzić, ale kontakt z firmą był trudny, brak informacji mailowej czy telefonicznej. W kolejnym tygodniu instruktor nie zabrał go ze świetlicy. W tym tygodniu dzwoniła pani z edukido, poinformowała, że mieli zły adres mailowy, ale już poprawili i syn miał zostać zapisany. Jakie więc było moje zdziwienie, że dzisiaj znowu nie został zabrany na zajęcia. Od pani ze świetlicy, która zapytała instruktora o tę sytuację, dowiedziałem się, że syn ponoć źle się zachowywał na poprzednich zajęciach i nie zamierza go zabierać, a rodziców poinformował. Ja nie zostałem poinformowany, żona nie została poinformowana, gdyby nie dociekliwość pani ze świetlicy to dalej byśmy nic nie wiedzieli. Rozumiem różne sytuacje, ale taki poziom komunikacji jest niedopuszczalny.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Birycki ★☆☆☆☆
-
Paulina Luty-Maczka ★★★★★
Serdecznie polecam półkolonie w Edukido, syn bardzo zadowolony, urozmaicony program, ciekawe zajęcia, świetna przygoda, wspaniali wychowawcy :) Polecam :) Czekamy na kolejne półkolonie :)
-
Katarzyna Szostak ★★★★★
Syn uczęszcza na zajęcia w szkole i jest bardzo zadowolony, czeka na nie i opowiada co i jak budował. Bardzo lubię otrzymywać wiadomości od prowadzącego ze zdjęciami na których widać rezultat pracy i uśmiech dziecka. Polecam.
-
Mar Buk ★★★★★
Pierwsze polkolonie syna w wieku 7 lat, 1 tydzien w ferie zimowe w SP16 na Czechowie + Edukido na Zwiazkowej, za namowa kolegi z klasy. Bardzo udane, duzo atrakcji, praktycznie codziennie cos ciekawego (kino, basen, kregle, programowanie, malowanie itp.). Do tego wyzywienie w roznych miejscach (niestety syn niejadek nie skorzystal za wiele), ale byly tez przekaski, ktore ratowaly sytuacje. Do tego mili i profesjonalni opiekunowie + codziennie wrzucane relacje ze zdjeciami i filmikami na social mediach, wiec bylismy na biezaco z tym co sie dzieje. Nowi koledzy, nowe relacje, pozytywnie i produktywnie spedzony czas. Jedyny minus: zagubione spodnie narciarskie, ale na szczescie szybko sie odnalazly (okazalo sie, ze dziadek innego dziecka pomylil sie i wzial nie swoje, no coz zdarza sie). Generalnie jednak wszystko ze strony organizatorow bylo na wysokim poziomie i nie moge powiedziec zlego slowa nt. firmy Edukido, poza tym ze serdecznie pozdrawiam i polecam innym! :)
-
Grzegorz Skała ★★★★★
Super miejsce na organizację urodzin dla dzieci. Fachową i miła obsługa.
-
Jan Wojtasik ★★★★★
To nie tylko zabawa klockami. Dziecko wychodzi z zajęć z głową pełną nowych informacji o otaczającym go świecie. Nauka przez zabawę, to super sprawa.
-
Robert Ogórek ★★★★★
Najlepsza firma na rynku!
-
SKALA POPIOL ★★★★☆
dobra mozliwosc wspomagania dzieci w nauce
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami?
Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami znajduje się przy Związkowa 4, 20-148 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami?
Można skontaktować się z Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami pod numerem +48 661 911 500
Jak można dotrzeć do Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami?
Do Edukido Lublin - Zajęcia, półkolonie, urodziny z klockami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku