Opinie

  1. Daro Dark ★☆☆☆☆

    Kupiłem towar internetowo z odbiorem w sklepie. Minął termin dostawy do sklepu, byłem dwa razy z zapytaniem co dzieje się z moją paczką. Sprzedawczynie sprawdzały w aplikacji ,że towar jeszcze nie dotarł. I to koniec ich możliwości" bo one nie są od obsługi zamówień internetowych". Po kolejnych 2 dniach dzwonienia na infolinię okazalo się że paczka czeka w sklepie od 14 dni , jest nie zeskanowana do aplikacji jako gotowa do obioru. Żadnej ze sprzedawczyń nie chciało się pójść do magazynu i sprawdzić czy paczka jest . Obsługa fatalna , niekompetentna, nie zaangażowana. Na pewno już nic tam nie kupię i nie polecam tego sklepu .

  2. Мария Паршина (Mari.theartist) ★☆☆☆☆

    Po odbiór zamówienia z aplikacji również kazano mi zwrócić się do kasy. Absolutnie zignorowany przez pracownicę fakt iż jestem w zaawansowanej( dobrze widocznej) ciąży. Musiałam czekać w długiej kolejce

  3. Izabela Frej ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo zawiedziona obsługą w tym sklepie. Wybrałam się by odebrać zamówienie internetowe. Otrzymałam SMS z informacją, że mogę odebrać paczkę u dowolnego sprzedawcy bez czekania w kolejce. Podeszłam do kasy, mówiąc, że chciałabym odebrać zamówienie internetowe, kasjerka powiedziała, że mam ustać na końcu kolejki. Zapytałam czy nie może mnie obsłużyć inna osoba, odparła, że nie. Powiedziałam, że to bardzo dziwne, ponieważ w smsie jest wyraźna informacja, że nie dotyczy mnie kolejka. Pani nic nie odpowiedziała i zaczęła obsługiwać inną klientkę. Udałam się na koniec kolejki. Gdy byłam pierwszą osobą do obsłużenia, do kasy podeszła inna pracownica - równie niesympatyczna. Uważam, że pracownice nie zachowały jakichkolwiek standardów obsługi LPP. Pomijam fakt, że skorzystałam z takiej formy zakupów by nie stracić czasu w kolejkach. Pracownice są złą wizytówką sklepu. Nie spotkałam się z tak niekompetentną i niesympatyczną obsługą w żadnym ze sklepów sieci, który miałam okazję odwiedzić. Pani, która odmówiła mi obsługi poza kolejką to blondynka w okularach. Sytuacja miała miejsce dzisiaj ok. godz. 13:00-13-30. Bardzo nie polecam!

  1. Paulina Em ★★★★★

    Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Panie są miłe i uśmiechnięte, a sklep dobrze zaopatrzony.

  2. Bozena Wisniewska ★☆☆☆☆

    Oszustwo.cena niższa pod naklejona ceną.niby promocja.Poszlam z tym do ekspedientki zapytałam się dlaczego tak robią nie była zdziwiona tylko zmieszana jak to wytłumaczyć oczywiście narzucone mają to odgórnie.Trzeba się z tym udać do odpowiednich służb.Sklep w Golubiu Dobrzyniu.P.s nie mam nic do pań tam pracujących.uważajcie co kupujecie i zgłaszacie to.

  3. Aga A. ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa.Panie nie pozwoliły dziś przymierzyć córce jednej bluzki o godz 20.50 usłyszałam cyt.chcemy zamknąć o czasie .Moje drogie panie ja też zamykam do ostatniego klienta ale w życiu bym tak nie powiedziała i to o takiego godzinie Więcej kultury osobistej życzę a sieci zmiany pracowników .

  1. Wioletta Grębska ★★★★★

    Super obsługa, duży wybór.

  2. Beata Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Zawiodłam się bardzo na tym sklepie.Niby promocja naklejona na metce a pod naklejką o wiele niższa cena. Zwykle oszustwo i naciąganie klienta.Radze omijać tą sieciowkę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Żółkiewskiego 15, Jakubskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 571 316 116

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements