Opinie

  1. Paulina PURCE ★★☆☆☆

    Za każdym razem gdy jestem w tym sklepie w przymierzalni jest brudno. Widzę że 11 miesięcy temu była podobna opinia wystawiana, jak widać nic się nie zmieniło. Strach w ogóle zdjąć buty w przymierzalni. Nie chodzi o delikatny kurz, tam są po prostu kłęby kurzu. Dramat.

  2. Weronika Zwierzykowska ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, chciałam oddać buty córki zakupione dzień wcześniej, nie miały metki więc Pani przy kasie w bezczelny sposób powiedziała że nie wie czy może to przyjąć po czym poszła gdzieś. Za chwilę przyszła chyba "Pani kierownik" którą była jeszcze gorsza. Myślę że personel powinien się przeszkolić z tego jak się traktuję klientów. Raczej już tam nie przyjdę.

  3. mega master ★☆☆☆☆

    Sklep nie przyjmuje zwrotów zamówień internetowych . Odmówiono mi przyjęcia zamówienia internetowego odzieży dziecięcej . Tłumacząc że nie przyjmują bo nie muszą . Kazano mi iść do innej galerii . Gdzie nie było problemu ze zwrotem . Na infolinii również potwierdzono że sklep miał obowiązek przyjąć zwrot .

  1. Anita Szymczak ★☆☆☆☆

    Jechałam 30 km aby dokonać zwrotu, który nie został przyjęty, bo po raz KOLEJNY jest awaria systemu!!!

  2. Katarzyna Meister ★☆☆☆☆

    Jeżeli można by było dać "0", tyle dokładnie dostałaby obsługa tego sklepu. Nieuprzejme, odstręczające klientów panie, które pracują tutaj chyba za karę. Dotychczas nie spotkałam sklepu z tak niekompetentną obsługa i tak brudnym wnętrzem. Proponuję przeszkolić obsługę w zakresie kultury i prawidłowego podejścia do klienta, ewentualnie po prostu wymienić całą załogę.

  3. Vege Reader ★☆☆☆☆

    Panie, które stoją na kasie, chyba nie znają terminu „szacunek do klienta" i kultura osobista. Nie dość, że bałagan i zamówienia na inne imiona i nazwiska, to jeszcze bardzo miłe ekspedientki. Wstyd! Zgryźliwe teksty niech zachowają do siebie, nie wiem naprawdę kto przeprowadza rekrutacje do tego sklepu.

  1. ja Z ★★★★★

    Fajny sklep z działem dziecięcym i męskim, czysto miła obsługa polecam

  2. Klaudia Sawicka ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa, P. Kasia nakrzyczała na moją mamę że ma sama poukładać ubrania, których nie ruszyła po czym została wyrzucona ze sklepu... Z krzykiem do klientów ... Skandal...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Broniewskiego 90, Bydgoskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 923

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements