Wczoraj 12.12.2025 byłem zrobić pierwszą dziarke i serdecznie polecam każdemu. Atmosfera bardzo przyjemna, luźne rozmowy, muzyka, a nawet zakupy w żabce obok przez Konrada pracownika. Jurii, który wykonywał pracę z tego co wiem jest nowym pracownikiem ale bardzo utalentowanym. Nic dodać, nic ująć.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał ★★★★★
-
Mariusz Florczyk ★★★★★
Robiłem swój pierwszy tatuaż w życiu w tym salonie. Trafiłem do Sylwii i zdecydowanie Tą Panią polecam ;) Jest prawdziwą artystką i profesjonalistką. Mój nowy tatuaż jest dokładnie tak wyjątkowy, jak chciałem. Praca managera Konrada na wysokim poziomie. Polecam to studio każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług, bardzo fajną atmosferę i profesjonalne podejście.
-
M B ★★★★★
Kolejny raz i jak zawsze zadowolona. Polecam. Miła atmosfera i profesjonalizm.
-
Lukasz Donga ★★★★★
Super atmosfera ;) sympatyczni ludzie, pani manager zawsze dba o zamówienie jedzonka aby nie być glodnym, no i bardzo profesjonalne podejście co do omówienia pielęgnacji i samego wykonania tatuażu polecam jak najbardziej!
-
Anna Kątnik ★★★★★
09.12.2022: Na początku dziękuję Ksanie za cudowny tatuaż (piękniejszy niż sobie wymarzyłam). Od samego początku super kontakt z Ksaną, świetny projekt i doskonałe wykonananie. Atmosfera w trakcie sesji - przemiła. Po prostu rewelacja ♥️ Edit 20.05.2023: Kolejna sesja u Ksany i kolejny tatuaż. Nie, to złe określenia, powinno być: Kolejna sesja u Artystki i kolejne Dzieło Sztuki na skórze. Tatuaże w wykonaniu Ksany tym właśnie są - dziełami sztuki. Piękne, kolorowe, niesztampowe, zaprojektowane nie tylko z pomysłem, ale i z sercem. Coś wspaniałego i niesamowitego, jest przepięknie. Bardzo Ci dziękuję i oczywiście, do zobaczenia przy kolejnym projekcie ❤️.
-
Magdalena Trzcińska ★★★★★
Salon ma swój klimat, jedyny w swoim rodzaju. Artyści z prawdziwego zdarzenia, każdy z ogromnym talentem i zaangażowaniem w każdą pracę. Warto wybrać się na tatuaż właśnie tam. Polecam!
-
Amanda Miarka ★★★★★
Bardzo polecam to studio i artystów pracujących tutaj, szczególnie Sandrę. Dwukrotnie miałam przyjemność tatuować się w tym miejscu i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt z Klientem - odpowiadają na wszystkie pytania i można wpaść na konsultację. Same wizyty przebiegły bardzo pozytywnie, bardzo wygodna kanapa w poczekalni umila oczekiwania na rozpoczęcie sesji. Na miejscu można napić się czegoś i zjeść ciepły posiłek, które zamawiane są w pobliskiej restauracji. Serdecznie polecam, ja pewnie jeszcze wrócę!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aerograffitink Tattoo Studio?
Aerograffitink Tattoo Studio znajduje się przy Modrzejowska 32B, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aerograffitink Tattoo Studio?
Można skontaktować się z Aerograffitink Tattoo Studio pod numerem +48 698 119 226
Jak można dotrzeć do Aerograffitink Tattoo Studio?
Do Aerograffitink Tattoo Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku