Masakra brak słów. Szkoda ze nie można dać zero. Bo z chęcią bym dał. Szymon to kompleta porażka nie zna się na męskim strzyżeniu. Pokazujesz człowieku jak ma ciebie obciąć to zrobi co mu się podoba a nie jak ktoś by chciał. Jestem tutaj ostani raz. Polecam omijać tego barbera szeroko łukiem chyba że chcecie mieć 2 miesiące z głowy za nim włosy odrosną.....
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Wierny ★☆☆☆☆
-
Konrad Szwydowski ★★★★★
Profesjonalny wygląd wnętrza i w dodatku otwarte dłużej więc to akurat dla mnie jest sporym plusem. Młoda Paula zajęła się moim nieładem na głowie i jestem w pełni zadowolony, czułem się wysłuchany, a strzyżenie przebiegło jak marzenie i mamy efekt dzięki któremu chce się wracać, dziękuję.
-
Michał Brzykcy ★★★★★
Paulina,Paulina jeszcze raz Paulina. Profesjonamizm pelna klasa plus mega ciekawy i pomocny rozmowca. Tylko takie uslugi spotykac w zyciu. Za elastycznosc oferty w strone klienta jakbym mogl dalbym 10/5.
-
Karol Lazarowicz ★☆☆☆☆
Staram się nie wystawiać negatywnych opinii, ponieważ zdaję sobie sprawę że czasami nie ma się na coś wpływu, aczkolwiek tym razem nie ma innych możliwości, jadę 20 km w jedną stronę, na miejscu dowiaduję się że ktoś jest na tą samą godzinę co ja, w dodatku olewczo podchodzą do sytuacji, 0 poszanowania czasu, jak to zostało zaakceptowane nie wiem, logistyka kuleje.
-
Nika Lelia ★★★★★
Polecam w 100%. Mój syn jest bardzo zadowolony z wizyty w Pako! Fryzura wyszła świetnie – dokładnie tak, jak chciał. Barber był cierpliwy, uprzejmy i potrafił stworzyć swobodną atmosferę, dzięki czemu syn czuł się komfortowo przez cały czas. Na pewno wrócimy!
-
Krzysztof Winkler ★★★★★
Jak zwykle bardzo zadowolony. Zresztą jak zawsze. Od pierwszego razu trafiłem na Agnieszkę i tak już zostało do dzisiaj. Szczerze polecam. Miła atmosfera i zadowolenie klienta, murowane. Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tyg!
-
Pawel Kurasz ★★★★★
Rewelacja ! Jeden z najlepszych Berberów w jakim zdążyło mi się być. Gorąco polecam !!!! Krystian - profesjonalizm przez duże "P" , az chce się wracać. Do zobaczenia ;)
-
Wiktoria Woźnica ★★★★★
Pełna profesja, moj ojciec był pierwszy raz u tak dobrego barbera! Dobra robota i mila atmosfera. Szczególne podziękowania dla utalentowanej Pani Sylwii na pewno wrócimy ponownie!
-
Mateusz Twardzisz ★★★★★
Polecam z całego serca. Długo jeździłem po Śląsku w poszukiwaniu dobrego fryzjera. Pako , a raczej Sylwia to miejsce dla każdego kto chce wyjść zawsze zadowolony na 100%.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐?
⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐ znajduje się przy Antoniego Józefczaka 20, 41-902 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐?
Można skontaktować się z ⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐ pod numerem +48 533 927 585
Jak można dotrzeć do ⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐?
Do ⭐PAKO Barber Shop x Tattoo⭐ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku