Za 2 dni lecę na wakacje, musiałem się na ostatni moment umówić do fryzjera z racji napiętego grafiku. Postawiłem na salon Mrs. Szawetka, lecz mocno się rozczarowałem. Pokazałem Pani szczegółowe zdjęcie poglądowe fryzury która sobie zażyczyłem, fryzura która otrzymałem dalece odbiega od tego co Pani pokazałem, chciałem wycieniowane boki, otrzymałem dziure zrobioną maszynką z boku głowy. Myślę że moja 85 letnia babcia zrobiła by to lepiej. Na koniec powiedziałem że fryzura nie jest taka jaką oczekiwałem, lecz Pani ma chyba ostrą wadę wzroku i twierdzi że jest tak samo. Nie polecam chyba że chcecie się pośmiać, w końcu śmiech to zdrowie. Dziękuję bardzo, (nie) do zobaczenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Mikołaj Borkowski ★☆☆☆☆
-
Jakub ★★★★★
Pani Klaudia Gałgan top of the top. Zawsze miła uśmiechnięta oraz posiada bardzo wysokie umiejętności fryzjerskie czyli precyzyjność i dokładność. Bardzo Polecam !
-
Kamil Adam Momot ★★★★★
Pani barber – prawdziwa mistrzyni, nożyczki w dłoni, styl w każdej linii. Mnie i syna ostrzygła z klasą, każdy szczegół dopięty z gracją. Fryzury świetne, pełne stylówki, bez zbędnej gadki i bez próbówki. Syn się uśmiechał, nie było stresu, wszystko zrobione bez żadnego pressu. Ciepła atmosfera, talent bez miary, tu nie ma błędów ani powtóry. Z serca polecam każdemu z Was – tak dobrych barberek dziś mało wśród nas!
-
adriano_kos ★★★★★
Bardzo polecam salon, w oczekiwaniu na swoją kolej zaproponowano kawę. Miła obsługa i luźna atmosfera. Bardzo dobre doradztwo odnośnie golenia i kształtowania zarostu. Bez problemu używają brzytwy. Zwracana jest duża uwaga na detale. Cena 50zł
-
Wojciech Jańczuk ★★★★★
Usługa, atmosfera i co najważniejsze umiejetność dogadania się, zrozumienie o co mi chodzi! Bardzo dużo empatii. Głowa, broda, brwi… wszystko zrobione.
-
Paweł ★★★★★
Potrzebowałem ściąć włosy i oddać je na rak’n’roll. Tak trafiłem do Mrs. Szawetka pod nożyczki i maszynki Marceli. Włosy zostały przygotowane pod wysyłkę do fundacji, a ja wyszedłem zadowolony z krótkimi włosami. Super atmosfera, profesjonalna obsługa, miły i luźny klimat. Na pewno wrócę!
-
Damian Zajas ★★★★★
Miejsce na prawdę godne polecenia, obsługa zawsze na najwyższym poziomie. Pani Marcela do której uczęszczam jest na prawdę świetną fryzjerką, wychodzę zawsze zadowolony. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
-
Artur Siwak ★★★★★
Bardzo wysoki poziom. Wiedzą co robią i lubią to co robią. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim. Dziękuję i pozdrawiam. Czysto i przyjemnie.Narzędzia są dezynfekowane po każdym użyciu po prostu super nic dodać nic ująć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barber Shop "Mrs. Szawetka"?
Barber Shop "Mrs. Szawetka" znajduje się przy Generała Józefa Bema 8A, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barber Shop "Mrs. Szawetka"?
Można skontaktować się z Barber Shop "Mrs. Szawetka" pod numerem +48 666 150 033
Jak można dotrzeć do Barber Shop "Mrs. Szawetka"?
Do Barber Shop "Mrs. Szawetka" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku