Opinie

  1. Szczurek ★☆☆☆☆

    Zwierzęta mają niezbyt dobre zapewnione warunki w tym sklepie, ciasne wybiegi dla królików i świnek morskich, dokarmiane najtańszym pokarmem oraz nie wiem co ile mają tam zmieniane te zwierzątka.. ale to nie pierwszy zoologiczny w którym widzę tak zle warunki.

  2. kotek B ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa i pomicna. Sklep czysty i schludny. Daje 4 gwiazdki za ostatnio mniejszy asortyment dla gryzoni ale ogólnie naprawdę polecam.

  3. Marcin Peucker (Esserin) ★★★★★

    Zaglądam tam dość często, bo kilka razy w miesiącu. Za każdym razem obsługa bardzo miła, a w sklepie panuje porządek. Nie ma tam dużo przestrzeni, ale nie jest to coś, na co pracownicy mogą mieć wpływ, mimo wszystko da się przejść. Towar ładnie poukładany, a w przypadku pytań, chętnie udzielana profesjonalna odpowiedź. Wielokrotnie widziałem, jak zwierzątkami się zajmowano i sprawdzano czy nic im nie brakuje. Według mnie w porównaniu z innymi sklepami zoologicznymi tutaj panuje nie tylko bardzo dobra atmosfera, profesjonalizm pracowników, ale też bardzo dobrze dbają o zwierzęta

  1. Weronika Piecuch ★★★★★

    Przyjazne Panie sprzedawczynie Pomocne w każdej kwestii ♥️ Przyszłam z synem zobaczyć ślimaki Jest ich wyjątkowym fanem Po krótkiej rozmowie Pani zaproponowała ślimaka idealnego i tak oto Ali został naszym małym członkiem rodziny

  2. Daniel Trzcionka ★★★★★

    Będąc na zakupach uświadczyłem profesjonalnej obsługi. Pani która doradzała mi w wyborze karmy dla pieska doskonale wytłumaczyła na czym polega różnica i jaka karma będzie odpowiednia dla pieska a wychodząc otrzymałem, a w zasadzie mój piesek otrzymał kilka miłych i smacznych gratisów :) bardzo polecam ten salonik, ja na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę :)

  3. Robert Tomaszewski ★★★★★

    Byliśmy całą rodziną kupić chomika dla 8 letniego syna. Bardzo miła atmosfera, super obsluga, wiele pomocnych informacji. Oprócz zwierzątka kupiliśmy jeszcze klatkę i wiele innych rzeczy.

  1. Ewa Gxxx ★★★★★

    W tym miejscu bardzo chciałabym podziękować Waszej Pracownicy - Pani Basi (Sklep TORRO, Dąbrowa Górnicza, CH Pogoria). Przychodząc do sklepu szukałam pomocy dla znalezionego gołębia. To Pani Basia doradzała, szukała najbardziej odpowiedniej karmy dla niego. Również interesowała się jego losem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Jestem Jej bardzo wdzięczna za okazało pomoc i zainteresowanie. Jesteście szczęściarzami mając kogoś tak wspaniałego, jak Pani Basia w swoich szeregach. Ewa.

  2. Agnieszka Krajniewska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Saloniku. Z oferty sklepu korzystam od dawna. Zawsze mogę liczyć na profesjonaną obsługę i radę. Świnka morska, którą kupiłam była zdrowa i zadbana. Akcesoria dla moich zwierząt kupowałam bazując na rzetelnej opini personelu. Polecam.

  3. Mteusz Stach ★★★★★

    Salonik posiada ogromny asortyment. Obsługa przemila zawsze coś doradzi i pomoże. Ceny nie za wysokie więc nie odstraszają jestem wieloletnim klientem i nie mogę złego słowa powiedzieć wręcz mogę stu procentowo polecić !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Torro?

Torro znajduje się przy Jana III Sobieskiego 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Torro?

Można skontaktować się z Torro pod numerem +48 326 266 100

Jak można dotrzeć do Torro?

Do Torro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements