Okropne jedzenie spleśniałe i zepsute nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Saba ★☆☆☆☆
-
Ana Novak ★☆☆☆☆
Pani z tatuażem na twarzy zasługuje na jedną gwiazdkę. Pytałam czy cola za dwa złote jest do hotdoga to powiedziała,że tylko do małego to jej mówie to poproszę małego. Zrobiła i podała...bez coli. Jak zapytałam o tą colę to twierdziła ,że nie powiedziałam ,że chcę w zestawie. No ręce opadają.A obok stoi własciciel i nie reaguje. Nieładnie!!! Ale gawędzić z klientem to czas i chęć jest. Ale ogólnie mina jakby za kare tam siedziała i zapewne tak jest.
-
Kasia Majorek ★☆☆☆☆
Obsługa sama w sobie jest miła, kasjerki bardzo pomocne gdy sytuacja tego wymaga. Niestety, po raz kolejny natrafiam na sytuacje gdzie dziewczyna stoi za kasą i płacze, nie wyrabia się sama z przygotowaniem jedzenia czy też obsługą klienta jednocześnie. W sklepie zimno, wielokrotnie zwracałam uwagę że przy MINUSOWEJ temperaturze w sklepie jest zimniej niż na zewnątrz. Aż żal patrzeć jak młode, pełne entuzjazmu i zapału do pracy dziewczyny pracują jak mrówki biegając po sklepie.
-
Kamila Chmielewska ★☆☆☆☆
Zastanawiam się za co te kasjerki mają płacone, za pogaduszki z kolegami? Młoda pani w blond włosach w kucyku, myślałam że zaraz mnie wyprosi z tego sklepu ale skończyło się jedynie na wzdychaniu w moją stronę. Tyle razy ile kupowałam tam hot doga to zawsze bułka zimna, niewypieczona, sosów znikoma ilość. Rozumiem że pani musiała się uczyć (jak wspomniała w rozmowie z kolegą, chociaż praca nie jest odpowiednim miejscem do tego), ale nie sądzę że to takie ciężkie poczekać aż bułka i parówka sama się zrobi. Tym bardziej że nie widać żeby miała dużo tam do roboty. Nie polecam, raczej nikt nie chciałby zjeść takiego hot doga jakiego dzisiaj dostałam, nawet pani kasjerka :)
-
Agata S ★☆☆☆☆
Mieszkam na tym osiedlu od dziecka więc z ząbki korzystam od jej otwarcia. Niestety jak kiedyś to grało tak teraz zmienił się cały personel. Miałam juz 3 niemiłe sytuację. Nabity nie ten towar, zapłaciłam panu mówiła że zwrotów nie ma. Pan który jest opryskliwy i chamski. Nieogarnięte kasjerki. To naprawdę nie jest trudne i da się to ogarnąć tylko trzeba trochę chcec. Pracownice robią jak za kare. Nie wiem kto jest teraz właścicielem ale powinien sumienniej dobierać pracowników. DRAMAT !
-
Starosielczanin ★☆☆☆☆
Niemila obsługa nie pozdrawiam pani z żabki elo ubliza mi
-
Rafał Rafał ★☆☆☆☆
Słaba obsługa przypalony hot dog bardzo słabo
-
Julita Julita ★★★☆☆
Bardzo niemiła obsługa. Towar średniej jakości. Mały parking.
-
Młody Sarmata ★★★★☆
Dobry lokalny sklepik. Świetne promocje np. 2+2
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Dragonów 2, Czuby, 20-554 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku