Opinie

  1. Jose Maurinyo ★★★★★

    Chciałem wyrazić swoją wdzięczność optometryście Szymonowi Wruś za jego wysoki profesjonalizm i troskliwe podejście do pacjenta. Chciałbym również wyrazić swoją głęboką wdzięczność personelowi recepcji za spotkanie i ich miłe uśmiechy, uprzejmą postawę oraz kompetentne doradztwo w zakresie wyboru oprawek. Dziękuję za uwagę i troskę, jestem bardzo zadowolony

  2. Liubov Murza ★★★★★

    Przyszliśmy do tego optyka z polecenia i bardzo mi się spodobało, że dobrali okulary specjalnie do moich potrzeb, uwzględniając wszystkie cechy moich problemów ze wzrokiem. Wybrali odpowiednią oprawkę, żebym czuła się komfortowo. Dużo czasu poświęcili na wybór odpowiednich soczewek. Nie musiałam długo czekać na zamówienie, a przyzwyczajenie się do nowych okularów przebiegło bez żadnych problemów. I różnica w porównaniu ze starymi okularami okazała się bardzo duża! Następnym razem przyjdę tu po nowe okulary!!

  3. Halyna Cherniavska ★★★★★

    Dziękuję bardzo za Państwa opiekę. Cały zespół to wspaniali ludzie, którzy zapewniają klientowi wysoki poziom obsługi i profesjonalny dobór okularów. Jestem wdzięczna za możliwość spojrzenia na piękny świat inaczej, cieszyć się kolorami natury i żyć pełnią życia!

  1. Angelika Biały ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. Panie z uśmiechem na twarzy witają klienta od wejścia, pomogą dobrać oprawki idealne do twarzy i świetnie doradzą. Badanie wzroku przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie jest to pierwsza moja wizyta w tym miejscu i za każdym razem wychodzę zadowolona!

  2. Joanna Kaniewska ★★★★★

    Polecam bardzo serdecznie. Szukałam dla córki pierwsze okulary. Najpierw skontaktowałam się z salonem za pośrednictwem Facebooka z zapytaniem o oprawki i cenę orientacyjną okularów. Następnie byłam osobiście z córką. Panie dokładnie wysłuchały czego szukamy. Mała klientka była obsłużona idealnie. Pełen profesjonalizm. Podejście do klienta wspaniałe, nawet tego malutkiego. Nie było żadnego nachalnego podejścia i namawiania do kupna.

  3. Krzysztof Górski ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta Bardzo Miła i szybka obsługa Badanie i dobór okularów na profesjonalnych maszynach. Ja już czekam na swoje okulary progresywne POLECAM!!!!!!!!

  1. Ewelina Dawid ★★★★★

    Byłam w salonie okulistycznym 26 marca 2022r, profesjonalne doradztwo i przemiła Pani :)

  2. Krzysztof Palacz ★★★★★

    Moje pierwsze okulary zrobiłem w gollusie, po dwóch latach (już dawno po gwarancji) usiadłem na nie i połamałem, trzeba było nowych okularów, dostałem nowe oprawki które pasowały do moich szkieł za darmo! od tego czasu to miejsce skradło moje serce już w stu procentach, niestety później drugi raz połamano mi okulary, ale moja wada już się pogłębiła, oprawki wyszły z mody i jakiś czas temu kupiłem nowe! :) polecam każdemu ten punkt! :) bardzo miła i pomocna obsługa, pierwsze okulary wybierałem przez ponad 3 godziny także cierpliwa obsługa przy okazji! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Optyczno-Okulistyczne?

Centrum Optyczno-Okulistyczne znajduje się przy Toruńska 6, 86-050 Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Optyczno-Okulistyczne?

Można skontaktować się z Centrum Optyczno-Okulistyczne pod numerem +48 523 871 818

Jak można dotrzeć do Centrum Optyczno-Okulistyczne?

Do Centrum Optyczno-Okulistyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements