Opinie

  1. Ola Szajner ★★★★★

    Najlepszy Lidl moim zdaniem! To właśnie ten sklep spowodował, że zaczęłam robić zakupy w Lidlu :) obsługa pełen profesjonalizm pracownicy wraz z kierownikami zawsze uśmiechnięci i bardzo pomocni a to moim zdaniem jest bardzo ważne w sklepach. Aż chce się po prostu przychodzić i miło zrobić zakupy. Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach a niestety w dzisiejszych czasach trudno o takie osoby. Dodatkowo sklep utrzymany w czystości w koszach zawsze porządek pomimo natłoku jako przychodzi do tego sklepu i jak to ludzie wszystko przewracają do góry nogami. Pomimo że czasami mam przy okazji pod nosem innego Lidla to wolę go ominąć i specjalnie zajechać na Granata :)

  2. Justyna ★★★★★

    Sklep ma moją najwyższą ocenę! Wszędzie czysto, porządek, wyeksponowane promocje, o każdej porze dnia uzupełnione półki. Obsługa na 6+! Szczególnie Pani, którą pamiętam z Diamentowej, a teraz jest często przy kasach samoobsługowych. Zawsze zyczliwa, pomocna, każdy problem szybko rozwiąże, zażartuje i nawet jak masz zły dzień to wychodzisz z uśmiechem dzięki Pani Edycie. Zawsze idę z chęcią do Lidla na Granata

  3. Anna Nka ★★★★★

    Wielkie podziękowania dla Pani Edytki ze sklepu na Granata,która jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i Bardzo Bardzo pomocna. Co by nie zapytać , zawsze pomoże Gdy mój synek rozrabiał . Pomogła nam przy kasach samoobsługowych bym mogła ogarnąć Pracują tam super ludzie. Sklep czysty i zadbany. Z chęcią robimy tam zakupy.

  1. Dawid po ★☆☆☆☆

    Dzisiaj (31 sierpnia, niedziela handlowa) o godzinie 19:07 na kasie numer 1 obsługiwała bardzo niemiła i nieuprzejma pani. Po otwarciu kasy nie otworzyła bramki wyjściowej przy kasie, a gdy próbowałem zrobić to sam, by umożliwić mi przejść na drugą stronę, w niegrzeczny sposób i podniesionym tonem poinformowała mnie dwa razy: „Nie otwiera pan!”. Musiałem przecisnąć się przez szczeline pomiędzy bramką a kasą. Dodatkowo nie usłyszałem ani „dzień dobry”, ani „do widzenia”. W trakcie obsługi pani kasjerka prowadziła prywatną rozmowę przez słuchawkę, co było bardzo nieprofesjonalne. Jestem zawiedziony, ponieważ często robię tu zakupy i to pierwszy raz, kiedy spotkałem się z tak niemiłym traktowaniem

  2. Dajta Mi spkój ★★★☆☆

    Sklep naprawdę super, moim zdaniem najlepszy z Lidlów w Lublinie. W sieci Lidl kupuję od wielu lat regularnie, jestem zadowolony z jakości produktów. Niestety w tym konretnym sklepie, w moim odczuciu notorycznie występuje problem z obsługą kas tradycyjnych jest ich pięć a czynna niestety jedna najczęściej, i to ta najbliższa tych samoobsługowych, co nie sprzyja przepustowości. Nie lubię jak, poprzez zaistanią sytuację prosi się mnie o używanie kas samobsugowych, nie trawię ich, działają mi na nerwy. Nie lubię jak przerzuca się na mnie obowiązek kasowania produktów. Szkoda ze w tak dobrze zaopatrzonym sklepie jest taki problem.

  3. ProjectDreamInspiration ProjectDreamInspiration ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep chyba w regionie. Nieuprzejma obsluga i brak normalnej kasy. Wszystkie kasy samobslugowe. Normalne kasy są zamknięte i trzeba się wykłucić o otworzenie normalnej kasy

  1. Aga K ★★★★★

    Chyba najlepszy Lidl w całym Lublinie. Bardzo duży asortyment. Szerokie alejki aż miło jechać wózkiem. Czysto, duży parking.

  2. Ewa B ★☆☆☆☆

    Sklep jako sklep jest ok,duża przestrzeń jest miejsce żeby zmieścila się spora liczba klientów, ale obsługa i dostępność kas fatalna. Kasy z obslugą otwarte sporadycznie,jeśli się poprosi to albo z łaską ktoś podejdzie albo klient odsyłany jest do samoobslugowej bo Pani mówi że " z przyjemnością pomoże" ,może i pomoże tylko jak trzem kasom włączy się czerwone światełko i trzeba podejść a jeszcze może przyjąć gotówkę no to już z wyrabianiem się z tą pomocà jest słabo. Pod tym względem najgorszy lidl w Lublinie w którym byłam. Pytanie brzmi:" po co stawiać tyle kas jak sporadycznie obsługa używa tylko jednej

  3. Jeremiasz 1980 ★★★☆☆

    Lidl duży, alejki szerokie, sporo nowego towaru, toaleta dla klientów. Ceny jak wszędzie wysokie. Przy zakupach na 250zł trafiły się tylko dwa artykuły z promocji i to wybrane celowo. Niestety ale ceny promocyjne obowiązujące od poniedziałku wywieszane są już na weekend. Można się tylko domyślać czemu to służy, bardzo nieładna zagrywka. Największym minusem są kasy samoobsługowe, które zamiast usprawnić zakup, utrudniają go. Kasy bardzo wolne, skanowanie towarów to droga przez mękę, interfejs z minionej epoki (wydaje mi się, że w starych Lidlach jest inny), klawiatura mała, przyciski blisko siebie i cały czas jakieś nieoczekiwane błędy, po których trzeba czekać na obsługę. W rezultacie wychodzi dłużej niż w tradycyjnej kasie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LIDL?

LIDL znajduje się przy ks. Wincentego Granata 4, 20-489 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LIDL?

Można skontaktować się z LIDL pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do LIDL?

Do LIDL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements