Opinie

  1. Ola Stajer ★★★★★

    Gorąco polecam Pani fryzjerka o czarnych włosach profesjonalistka.Hestem mega zadowolona

  2. Anna Sawer ★★★★★

    Precyzyjnie, miła gościnność. MEGA fajnie się tam przebywa i efekt-niesamowity. KOCHAM TO I POLECAM NAJCIEPLEJ

  3. Sonia Hutter ★☆☆☆☆

    Jedno wielki NIE, uciekajcie od tego fryzjera jak najprędzej, jak wpadnie wam pomysł przyjścia tam na wizytę, przemyślcie go dwa razy. Ale do rzeczy: na fotel zaprosiła mnie "starsza" (obsługiwały dwie panie w danym dniu, niestety nie wiem jak się nazywała) pani podglądała włosy, włożyła ręce, przegadałysmy przyszła fryzurę i pani ochoczo bierze się za cięcie. Nie było by to nic dziwnego, gdyby nie to, że we włosach był kilogram pianki utrwalającej. I na moje pytanie: a nie będzie pani ich myła? Pani zdziwiona: " A chce pani je myć?" Tutaj włączylo mi się pierwsze światło i krzyk w głowie: uciekaj!!! Ale jednak o zgrozo postanowiłam dać pani szansę. I potem zaczął się "dramat". Pani ochoczo zabrała się za cięcie i z włosów, które nie powiem mialy być dość mocno skrócone (pani miała zdjęcie poglądowe) wyszłam z krótkimi włosami "starej baby" wymodelowanymi na szczotce. Zdaje sobie sprawę że nie każda fryzurę można odtworzyć, ale w moim przypadku fryzura miała być odtworzona po raz drugi i Pani Basia z fryzjera na Dębowej świetnie dała radę. (Szkoda, że tym razem nie miała czasu i zdecydowałam się na kogoś innego :((((. Wiem, że włosy odrosną i nie oto chodzi, ale idąc do fryzjera klientka powinna wyjść zadowolona a nie wychodzić prawie z płaczem. Ponoć fryzjer to forma terapii dla kobiet. No tutaj napewno też. Szkoda, że wstrząsowej. UNIKAJCIE!!!!!

  1. Agnieszka Kubieniec ★★★★★

    Jestem bardzo miłe zaskoczona jakością obsługi. Miła atmosfera, włosy zostały obcięte tak jak chciałam. Pani wysłuchała moje oczekiwania i je wszystkie spełniła. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Polecam, warto skorzystać z usług salonu Fox. Bardzo dziękuję i do zobaczenia. Życzę wielu zadowolonych klientów ❤️❤️❤️

  2. Monika Kowalik ★★★★★

    Najlepszy zakład fryzjerski w całych Tychach a właścicielka to po prostu anioł i ma podejście do klienta niepelnosprawnego

  3. Adam Gondzik ★★★★★

    Nie drogo i bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  1. Antoni Buczek ★★★★★

    Sprawna obsługa, profesionalna , bardzo miłe i sympatyczne panie prowadzą salon polecam.

  2. Ja JustysiA ★★★★★

    Przecudowna osoba - Pani fryzjerka. Ścina włosy pięknie. Słucha klienta i jego pomysłu na siebie. Jest tanio i solidnie . Polecam z czystym sumieniem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski Fox?

Salon Fryzjerski Fox znajduje się przy aleja Niepodległości 77A, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski Fox?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski Fox pod numerem +48 322 163 003

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski Fox?

Do Salon Fryzjerski Fox można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements