Chyba najgorsza Zabka tej okolicy po 5 minutach czekania, chcialem wymienic zdrapki na takie same okazalo sie , ze nie ma poprosilem o wyplate po czym Pani oznajmila, ze nie ma z czego wyplacic no ma tylko grosze w pudeleczku. Ale kiedy chcialem kupic sok Pani otworzyla kase I wydala mi 45zl , Cuda. Czy ktos tu oszukuje prosto w oczy?! NIE POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Tata Amelki ★☆☆☆☆
-
Tomasz Wójcik ★☆☆☆☆
Pan w podeszłym wieku nie umie obsłużyć płatności kartą i wmawia mi że nie działają u niego aplikacje
-
Robert Żochowski ★★☆☆☆
Nie wiem jakim ,,cudem,, mają średnią ocen 3.9 .... omijajcie ten sklep jak nie musicie pilnie coś kupić Raz drogo a dwa obsługa chyba wyraźnie naśladuje szefa.
-
KINIMODek Skrzypalek ★☆☆☆☆
Nie polecam tej żabki, są dwie inne do wyboru. W przeciwieństwie do tej mają miłą obsługę z chęciami do pomocy klientowi. (Mowa tutaj o braku takich chęci i nastawienia do klientów przez młodą kasjerkę, szczupła, długie włosy)
-
Paula Eling ★☆☆☆☆
Proponuję przeszkolić Panie z wpłacania gotówki przy zakupach. Nie pierwszy raz kiedy albo kilkukrotnie musiałam robić zakupy, żeby pani udało się wpłacić albo wychodziłam bez wpłaty bo pani się nie udawało. Dziś rano (04.12) Pani rozmawiała sobie przez telefon i wolała powiedzieć, że ma te opcje zablokowaną... żabka to sieciówka, nie sądzę, że cokolwiek było zablokowane, bo w innej żabce wpłaciłam bez problemu. Żabka ma wiele fajnych opcji poza zakupami, szkoda że kasę obstawia nieprzeszkolony personel...
-
Typowy ★☆☆☆☆
Nie miła obsługa szczególnie ten dziadek chamsko odnosi się do klientów i chciał wyrzucić mnie ze sklepu ponieważ wybierałem produkty za długo nie pozdrawiam
-
xXxXWolfxXxX ★☆☆☆☆
Właściciel to tak robi hot dogi że sie rozpadają i spala bułki oraz daje mało co sosu i nie potrafi zapamiętać o jakie sosy sie prosi oraz 15 minutowy czas oczekiwania na hot doga
-
Harry Grimm ★☆☆☆☆
Państwo obsuglugujacy nie wydają paragonów na których jest bon na darmowego hot doga przy następnych zakupach, z resztą hot dogów zrobić nie potrafią, dają zimne parówki, sosu to dosłownie kropelkę dają. Nie można wypłacić pieniędzy za pomocą karty lub blik "bo nie". Żenada.
-
Gabrysia Berdzik ★☆☆☆☆
Beznadziejna obsługa, jakaś babka oskarżyła 11letnie dziewczynki o kradzież gdy wyszły szybko ze sklepu bo baba powiedziała żeby wyszły
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Jagiełły 24 A, 20-281 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku