Z pełnym przekonaniem polecam Aleksandrę – właścicielkę salonu fryzjerskiego! To nie tylko utalentowana fryzjerka, ale także prawdziwa pasjonatka swojego zawodu. Każda wizyta w jej salonie to czysta przyjemność – profesjonalna obsługa, serdeczna atmosfera i przede wszystkim efekty, które przekraczają oczekiwania.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid ★★★★★
-
В. І ★★★★★
Pierwszy raz trafitem do tej fryzjerni 8-9 lat temu i bytem bardzo zadowolony Staram się zawsze tam wracać, choć nie zawsze mi się to udaje. Naprawdę bytem w wielu fryzjerniach w Tychach, ale ta jest dla mnie najlepsza. Życzę, abyście dalej utrzymywali tak wysoki poziom swojej pracy! Polecam!
-
Magdalena Mrowiec ★★★★★
Bardzo dobra obsługa! Pani, która jest szefową, rzeczywiście dobrała cięcie pod moje włosy (dobre cięcie loków wymagających rewitalizacji, nie taka łatwa sprawa). Syn także bardzo zadowolony, Pani Ola go wysłuchała i konsultowała z nim fryzurkę. Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie cena - za dwie osoby z myciem włosów (ponad 1.5 h pracy) zapłaciłam tyle, co gdzie indziej za pół strzyżenia.
-
iHxpnoticx x ★☆☆☆☆
Chodziłem do salonu na strzyżenie do Pani Luizy z której zawsze byłem zadowolony, wizyta u nowej Pani barberki niestety pozostawia bardzo wiele do życzenia. Prosiłem o podcięcie i wyrównanie brody . Pani Barberka wzięła zatem maszynkę i przejechała mi totalnie byle jak po brodzie maszynką z jednej i drugiej strony zostawiając wszystko nie równe i nie dostrzeżone. Nie wspomnę o tym że broda na policzkach w jednym miejscu ma dłuższe włosy a w drugim krótsze (tam gdzie przejechała maszynka) , na gardle zostawione masa dłuższych włosków które były poprostu nie dogolone , tak samo pod dolną wargą nawet nie ruszyła . Musiałem wziąć maszynkę w domu i samemu sobie wszystko wyrównać i dogolic. Mysle ze słowo Barber w przypadku owej nowej Pani to spora przesada bo tak to ogolić mnie może praktykantka która dopiero się uczy zawody a nie ktoś kto podaje się za zawodowego Barbera . Nie polecam i nie skorzystam ponownie
-
Monika Monika ★★★★★
Jestem zadowolona z koloryzacji którą wykonała Pani Luiza (ombre)! Profesjonalizm, miła atmosfera, słuchanie oczekiwań klienta, dołożenie wszelkich starań żeby klient wyszedl z salonu zadowolony. Pani Luiza posiada ogromna wiedze która chetnie sie dzieli udzielając rad odnośnie dalszej pielęgnacji włosów. Polecam!
-
Grażyna Banaszczak ★★★★★
Super obsługa i szybkie terminy zawsze wychodzę zadowolona polecam
-
Wioleta Drożdż ★★★★★
Polecam z całego serca Panią Luizę, usługa na wysokim poziomie, napewno wybiorę się tam nie raz ♥️♥️
-
Justyna Sawicka ★★★★★
Polecam zwlaszcza Luize, nie dosc, ze super ogarnie wlosy, to jeszcze mozna sie posmiac i pogadac :)
-
Klaudia Szołtysek ★★★★★
Super salon fryzjerski, wyszło pięknie ❤️ , ceny przystępne terminy szybkie,polecam bardzo
-
tankista tesiedemdziesiattrzy ★★★★★
Super miejsce. Profesjonalna usługa, miłe i kompetentne pracownice, przystępne ceny. Czasami z powodu nadmiaru klientów konieczne wcześniejsze umówienie się, ale terminy są krótkie. Bardzo polecam. Korzystam od lat z całą rodziną.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon fryzjerski Fokus?
Salon fryzjerski Fokus znajduje się przy Andersa 1b, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon fryzjerski Fokus?
Można skontaktować się z Salon fryzjerski Fokus pod numerem +48 323 270 230
Jak można dotrzeć do Salon fryzjerski Fokus?
Do Salon fryzjerski Fokus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku