Opinie

  1. Dawid ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam Aleksandrę – właścicielkę salonu fryzjerskiego! To nie tylko utalentowana fryzjerka, ale także prawdziwa pasjonatka swojego zawodu. Każda wizyta w jej salonie to czysta przyjemność – profesjonalna obsługa, serdeczna atmosfera i przede wszystkim efekty, które przekraczają oczekiwania.

  2. В. І ★★★★★

    Pierwszy raz trafitem do tej fryzjerni 8-9 lat temu i bytem bardzo zadowolony Staram się zawsze tam wracać, choć nie zawsze mi się to udaje. Naprawdę bytem w wielu fryzjerniach w Tychach, ale ta jest dla mnie najlepsza. Życzę, abyście dalej utrzymywali tak wysoki poziom swojej pracy! Polecam!

  3. Magdalena Mrowiec ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa! Pani, która jest szefową, rzeczywiście dobrała cięcie pod moje włosy (dobre cięcie loków wymagających rewitalizacji, nie taka łatwa sprawa). Syn także bardzo zadowolony, Pani Ola go wysłuchała i konsultowała z nim fryzurkę. Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie cena - za dwie osoby z myciem włosów (ponad 1.5 h pracy) zapłaciłam tyle, co gdzie indziej za pół strzyżenia.

  1. iHxpnoticx x ★☆☆☆☆

    Chodziłem do salonu na strzyżenie do Pani Luizy z której zawsze byłem zadowolony, wizyta u nowej Pani barberki niestety pozostawia bardzo wiele do życzenia. Prosiłem o podcięcie i wyrównanie brody . Pani Barberka wzięła zatem maszynkę i przejechała mi totalnie byle jak po brodzie maszynką z jednej i drugiej strony zostawiając wszystko nie równe i nie dostrzeżone. Nie wspomnę o tym że broda na policzkach w jednym miejscu ma dłuższe włosy a w drugim krótsze (tam gdzie przejechała maszynka) , na gardle zostawione masa dłuższych włosków które były poprostu nie dogolone , tak samo pod dolną wargą nawet nie ruszyła . Musiałem wziąć maszynkę w domu i samemu sobie wszystko wyrównać i dogolic. Mysle ze słowo Barber w przypadku owej nowej Pani to spora przesada bo tak to ogolić mnie może praktykantka która dopiero się uczy zawody a nie ktoś kto podaje się za zawodowego Barbera . Nie polecam i nie skorzystam ponownie

  2. Monika Monika ★★★★★

    Jestem zadowolona z koloryzacji którą wykonała Pani Luiza (ombre)! Profesjonalizm, miła atmosfera, słuchanie oczekiwań klienta, dołożenie wszelkich starań żeby klient wyszedl z salonu zadowolony. Pani Luiza posiada ogromna wiedze która chetnie sie dzieli udzielając rad odnośnie dalszej pielęgnacji włosów. Polecam!

  3. Grażyna Banaszczak ★★★★★

    Super obsługa i szybkie terminy zawsze wychodzę zadowolona polecam

  1. Wioleta Drożdż ★★★★★

    Polecam z całego serca Panią Luizę, usługa na wysokim poziomie, napewno wybiorę się tam nie raz ♥️♥️

  2. Justyna Sawicka ★★★★★

    Polecam zwlaszcza Luize, nie dosc, ze super ogarnie wlosy, to jeszcze mozna sie posmiac i pogadac :)

  3. Klaudia Szołtysek ★★★★★

    Super salon fryzjerski, wyszło pięknie ❤️ , ceny przystępne terminy szybkie,polecam bardzo

  1. tankista tesiedemdziesiattrzy ★★★★★

    Super miejsce. Profesjonalna usługa, miłe i kompetentne pracownice, przystępne ceny. Czasami z powodu nadmiaru klientów konieczne wcześniejsze umówienie się, ale terminy są krótkie. Bardzo polecam. Korzystam od lat z całą rodziną.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon fryzjerski Fokus?

Salon fryzjerski Fokus znajduje się przy Andersa 1b, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon fryzjerski Fokus?

Można skontaktować się z Salon fryzjerski Fokus pod numerem +48 323 270 230

Jak można dotrzeć do Salon fryzjerski Fokus?

Do Salon fryzjerski Fokus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements