Starsza Pani, która to prowadziła była bardzo miła i niezastąpiona moim zdaniem. Młode dziewczyny (bo widziałam tam dwie) już mocno średnio.. szczególnie ta chudsza, odpowiada jakby nie mogła, nie miała siły? Wydaje się tam zagubiona, albo była wtedy jak przyszłam o coś zapytać/kupić. Kiedyś kupowałam tu zapas karmy na miesiąc i nawet rabat dostałam, cena wtedy była super. Jeszcze miło mogłam porozmawiać z właścicielką. Te młode dziewczyny nie znają słowa rabat, dużo taniej dostanę tą samą karmę na allegro. Niestety dla starszej właścicielki bym tam wróciła, teraz już nie. Szkoda.
Opinie
-
Paulina ★★☆☆☆
-
Damian Damiano ★★☆☆☆
Braki duże w towarze,nie wyceniony towar od dwóch dni. Sprzedawczyni siedzi sobie na telefonię Brak możliwości płaceniem blik tylko gotówką i karta.
-
Za Legalem26 ★★★★★
Polecam. Pani profesjonalnie podchodzi do każdego zwierzaka oraz bardzo ładnie strzyże :)
-
Dariusz Radzikowski ★★★★★
Obecnie jestem w UK lecz jak mieszkałem w Lublinie to zawsze korzystałem z Salonu Izy i nigdy nie wyszedłem nie zadowolony. Fachowa i rzetelna obsługa na wysokim poziomie.
-
Gabriela Madej ★★★★★
Nasz Leo nie należy do "łatwych" klientów, ale Pani poradziła sobie z nim rewelacyjnie. Nie poznaliśmy swojego psa przy odbiorze ;) Cała usługa w przyjaznej i miłej atmosferze. Zdecydowanie polecamy!
-
Józef Potocki ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Troskliwa, profesjonalna i rzetelna Pani doskonale zaopiekowala się moim pupilem. Jestem bardzo zadowolony i jeśli będzie kiedyś taka potrzeba i możliwość na pewno tu wrócę.
-
Dorota Lipińska ★★★★★
Już od kilku lat Pani strzyże moje dwa koty. Jestem zadowolona, moje koty również, z jakości i ceny usług. Co najważniejsze koty nie są usypiane do strzyżenia co wiele salonów praktykuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gospodarstwo rolne?
Gospodarstwo rolne znajduje się przy 20-258 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Gospodarstwo rolne?
Do Gospodarstwo rolne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku