Opinie

  1. Dariusz Łukasz ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka w mieście, byłem tam pierwszy i ostatni raz.Pani sprzedaje zamiast lodu w kostkach zamrożoną jedną kostkę lodu w worku i ma problem ze zwrotem pieniędzy za uszkodzony towar.

  2. Karolina Km ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej żabki po zmianie właścicieli masakra! Towar tylko podstawowy, ciągle czegoś nie ma i brakuje. Paniom ekspedientkom nic nie można, a Pan szef gbur nawet nie potrafi klientom powiedzieć dzień dobry jak wchodzą czy do widzenia jak wychodzą. Tylko grobowe miny jakby wszyscy się go bali…

  3. Wiktoria ★☆☆☆☆

    Odkąd zmienił się franczyzobiorca tej żabki to porażka, obsługa niemiła, kasjerki pracują jak za karę, przygotowywanie posiłków „na odwal się”, na półkach bałagan, nie polecam

  1. Magdalena (Majeczka200) ★☆☆☆☆

    Wczorajszego wieczoru byliśmy z grupą przyjaciół w zapce przy ul. Mickiewicza w Stargardzie . Wzięliśmy sobie panini na ciepło. Niestety pani za kasa stwierdziła że nie podgrzeje nam jedzenia gdyż piec jest już umyty. Na moje stwierdzenie iż jako klient mam prawo skorzystać z usług oferowanych przez tą sieć sklepów do godziny 23 pani Katarzyna ( takie imię widniało na jej imienniku ) z fochem odpowiedziała że może nam podgrzać jedzenie w opiekaczu. Zgodziliśmy się. Pani kasujac nasze produkty rzucała nimi na odległość na blat przy opiekaczu wypowiadając pod nosem wulgarne słowa, na tyle jednak głośno że wszyscy je słyszeliśmy. Nie polecam tego miejsca odwiedzać. Pracownica chyba pomyliła się z powołaniem. Raczej nie powinna pracować przy obsłudze klienta.

  2. Goodfrey ★☆☆☆☆

    Sytuacja z dziś, cena na półce 7,50 przy kasie 10,50 lekkie oszustwo, reakcja pani ekspedientki: jak bym to ja był winny że kupuje w tym sklepie

  3. Bartony 3005 ★★★★☆

    Polecam tą żabkę panie miłe i pomocne

  1. Anton Ego ★★★★★

    Chciałem tylko pochwalić panią w czarnych włosach dzisiaj na ranniej zmienie, miała jakiś problem z kasą a bardzo fajnie i szybko rozwiązała problem, pomimo że nie musiała. To się ceni :)

  2. Damian Sulżycki ★★★★★

    Wyborowa Żabka, jedne z najlepszych hotdogów jesli chodzi o proporcje, zawsze gorące i podane przy miłej pogawędce. Obsługa uśmiechnięta co jest wyjątkowa cecha w tej sieci. W sklepie czysto, brak okolicznych "podróżników dnia siódmego" przesiadujących w okolicy. Regały ogarnięte i poukładane. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że nie można swobodnie pogadać z obsługą bo cały czas mają kolejke ❤️ Polecam z całego serca

  3. Marek Zalewski ★★★★★

    Bardzo szeroki wybór produktów. Co najważniejsze produkty w terminach - jeszcze nigdy nie spotkałam się z produktem po terminie w tej żabce. Sklep utrzymany na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o obsługę bardzo sympatyczna, pomocna. Polecam z całego serca

  1. Vega ★★★★★

    Naprawdę polecam - przemiła obsługa, sklep czysty, zadbany, sklep dobrze zatowarowany w swieze produkty i warzywa z miłą chęcią robię tam zakupy. Musze zająć stanowisko co do opinii Pana Przemysława który z tego co wiem i widziałam był pracownikiem tej Żabki co do której w tej chwili się tak nie przychylnie wypowiada - czyżby zazdrość, czy poszło coś nie po Pana myśli? I jeszcze jedno wrzucając zdjęcia produktu sałaty lodowej którego nigdy nie zauważyłam na sklepie, bo kupuję tam akurat na kanapki sałatę masłową świadczy Pan nieprawdę na nie korzyść sklepu - wstyd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Adama Mickiewicza 35, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements