Opinie

  1. Karolina “karolcia” Haratyk ★☆☆☆☆

    Porażka... Zero szacunku do klienta, jak można ponad 15 minut spóźnić się na wizytę ze swoją klientką, trochę nie wypada. Mama dostała prezent z Grouponu, można by było zrozumieć że wzorków nie zrobi za taką cenę, ale zeby spiłować całą płytkę naturalnego paznokcia, a same paznokcie zrobić w stylu fal dunajca (nie równa płytka paznokcia). Wykonanie tragiczne, myślę że dziewczyny które chodzą do liceum i same sobie robią paznokcie wychodzi im to o wiele lepiej niz to co zrobiła ta Pani. A po 2 dniach pękły paznokcie i wymagały jak najszybszej poprawy w PROFESJONALNYM salonie kosmetycznym. Nie miła, nie sympatyczna, i nie kulturalna. Ominąć szerokim łukiem.

  2. Karolina Ziobro ★☆☆☆☆

    Porażka... Zero szacunku do klienta, jak można ponad 15 minut spóźnić się na wizytę ze swoją klientką, trochę nie wypada. Mama dostała prezent z Grouponu, można by było zrozumieć że wzorków nie zrobi za taką cenę, ale zeby spiłować całą płytkę naturalnego paznokcia, a same paznokcie zrobić w stylu fal dunajca (nie równa płytka paznokcia). Wykonanie tragiczne, myślę że dziewczyny które chodzą do liceum i same sobie robią paznokcie wychodzi im to o wiele lepiej niz to co zrobiła ta Pani. A po 2 dniach pękły paznokcie i wymagały jak najszybszej poprawy w PROFESJONALNYM salonie kosmetycznym. Nie miła, nie sympatyczna, i nie kulturalna. Ominąć szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Kosmetyczny?

Salon Kosmetyczny znajduje się przy Wyszyńskiego 20, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Salon Kosmetyczny?

Do Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements