Opinie

  1. Agnieszka Mazur ★☆☆☆☆

    Zacznę od tego, że dodzwonić się w to miejsce graniczy z cudem, a jak już się uda to spotkamy się z Panią z recepcji która robi łaske ze wgl odbierze. Do zabiegu nie doszło bo mimo umówienia z się ze znacznym wyprzedzeniem zadzwoniłam dwa dni przed zabiegiem żeby się upewnić czy wszystko w porządku i potwierdzić zabieg „przemiła” Pani z recepcji mówi że zabieg nie może się odbyć bo nagle się dowiedziała że okulista który miał asystować w zabiegu idzie na 2 tygodniowy urlop z tego co mi wiadomo takie urlopy się planuje z znacznym wyprzedzeniem albo informuje się pacjentów odrazu po otrzymaniu takiej informacji ale nie w inmedico jak widać. Załatwiony urlop po zabiegu poszedł w piach bo zabieg się nie odbędzie czego dowiaduje się dwa dni przed i już nawet go nie odwołam bo Pani z recepcji nie raczyła nawet o tym poinformować z własnej inicjatywy jak się dowiedziała. Nie polecam!

  2. Ewa M ★★★☆☆

    Ogólnie polecam Panią kosmetolog, zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, ale mam nadzieje pomoże. Jednak wielkie zastrzeżenia do recepcji. Dwa razy byłam na umówiona godzinę i 2 razy czekania ok.40 min na swoją kolej, w prywatnej przychodni, za nie małe pieniądze. Nikt nie raczy zadzwonić,że jest opóźnienie. Zasugerowałam to pani z recepcji, alez bylo zdziwinie, az spytala do kogo ma dzwonic, otoz moze Pani zadzonic do pacjentów, zeby nie grzali krzesla jak za czasow prl, do tego sluzy telefon. Chyba ogólna niechcec pań z recepcji jest do pacjentów ,zarówno na parterze jak i na piętrze.

  3. Mariusz Poloczek ★★★★★

    Doktor Adam Rus i Panie z recepcji to fachowcy z ludzkim podejściem do wielu tematów. Gdzie w innych przychodniach tylko pieniądze się liczą

  1. Tomek F ★☆☆☆☆

    Moja partnerka umówiła się telefonicznie na laminację brwi celowo z ponad miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ zależało jej na tym jednym konkretnym terminie. Jechała ponad 40km w ciąży po to, aby na miejscu dowiedzieć się od Pani z recepcji, że zmieniła się aplikacja do zapisów wizyt i ta nie jest aktualna. Z obojętnością Pani stwierdziła, że "nie jest w stanie pomóc" mojej partnerce. Zmarnowała czas, paliwo i wyszła z salonu bez wykonanej usługi na której bardzo jej zależało. Polecamy mniej plotkować na recepcji, bo tym była Pani najbardziej zajęta, a bardziej zadbać o to, aby klientka została prawidłowo zapisana na wizytę.

  2. monika ★☆☆☆☆

    40 minut czekania w poczekalni (na 2minutowy zabieg) jako jedyna osoba pod gabinetem, tylko po to, żeby zobaczyć panią, która powinna wykonać zabieg, plotkującą na recepcji. Wcześniej panie obsługujące recepcję kazały mi siąść i czekać pod gabinetem aż zostanę wezwana.

  3. Aga Jar ★★★★★

    Pani doktor jest bardzo kompetentna i stosuje materiały renomowanych firm,a do tego jej wspaniałe umiejętności sprawiają,że efekt jest taki,jakiego oczekujesz.Pani doktor uwolniła mnie od okropnych worków pod oczami będących efektem złego podania kwasu u kosmetyczki.Co za ulga!!!! Od tej pory jestem stała klientką -w pełni zadowoloną z innych zabiegów.Polecam.

  1. Patrycja ★★★★★

    Jestem w pełni zadowolona z zabiegu. Pani Doktor jest przemiłą osobą, z ogromną widzą, empatią i doświadczeniem. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, wyczerpująco odpowiada na każde pytania i wątpliwości. Polecam z całego serca i dziękuję za piękny efekt.

  2. Katarzyna Adamiec-Kurcok ★★★★★

    Polecam. Jestem zadowolona z wizyty i zabiegu. Pani doktor Ewa jest niezwykle miła, ciepła i uśmiechnięta. Cechuje ją wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Z pewnością umówię się na kolejne wizyty.

  3. Żaneta Woźniak ★★★★★

    Polecam każdemu komu zależy żeby dobrze wyglądać. Pani doktor to lekarz medycyny estetycznej z powołania. Zabiegi wykonywane są w widoczny i naturalny sposób. Robiąc usta u Pani doktor miałam efekt Wow. Powiększone i podkreślone usta wyglądające naturalnie. Czułam się pięknie. Każdy mówił że mam ładne usta i nikt obcy by nie powiedział, że cokolwiek poprawiłam. Niestety następny zabieg zrobiłam gdzie indziej czego żałowałam. Wszyscy mówili, że mam usta zrobione, że brzydko, że widać odrazu. Wróciłam Pani Doktor z prośbą o pomoc nie wiedziałam, że kwas hialuronowy można rozpuścić hialuronidazą jeśli jest podany w zbyt dużej ilości i proszę. Znów cudowna ręka Pani Doktor sprawiła że czuję się piękna. Nawet nie myślę o innych doktorach i kosmetologach medycyny estetycznej, a byłam u paru. Pani doktor jest najlepsza !!! Dziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics?

EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics znajduje się przy Wąska 7, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics?

Można skontaktować się z EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics pod numerem +48 506 415 069

Jak można dotrzeć do EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics?

Do EVA Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetyki - INMEDICO Estetics można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements