Opinie

  1. Łukasz Hauer ★★★★★

    Najlepsza onkolog w Polsce

  2. Emilia Wilczynska ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam. Pierwsza wizyta prywatna ok, bo prywatnie. Jeśli już doszło do tego , że tata nie mógł dojść na leczenie onkologiczne , bo stan się bardzo pogorszył - nic nie można było załatwić na NFZ w onkologii. Trzeba było.wykupic.wizyte za 300.zl., bo Pani dr nie miała czasu wydać dokumentów do opieki paliatywnej. Nowotwór , którego miał mój tata często mam przerzuty do mozgu. Gdybym wiedziala ,to bym robila prywatnie rezonans głowy.....ale to nie ja jestem lekarzem ! Odradzam ! Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na znanym lekarzu, ale chyba tak jak.ja wszyscy piszą po pierwszej wizycie. Jest dużo lepszych lekarzy z empatią!

  3. Wioletta Maciejko ★★★★★

    Bardzo dobra pani Dr szybkie działanie rewelacyjna opieka Bardzo miła uprzejmą wie jak obchodzić się z pacjentem konkretną po prostu doskonała .Lekarz z powołania po prostu anioł kobieta oby tacy wszyscy byli

  1. Danuta Malinowska ★★★★★

    Pani doktor Magdalena Wiśniewska to lekarz z powołania. Posiada nie tylko ogromną wiedzę,ale przede wszystkim jest bardzo oddana swojej pracy i pacjentom. Człowiek-anioł o wysokiej kulturze osobistej i empatii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres dr n. med. Magdalena Wiśniewska?

dr n. med. Magdalena Wiśniewska znajduje się przy Doktor Izabeli Romanowskiej 2, Fordon, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do dr n. med. Magdalena Wiśniewska?

Do dr n. med. Magdalena Wiśniewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements