Odwiedziliśmy salon Batman z naszym pupilem i jesteśmy zachwyceni efektem! Strzyżenie wykonane perfekcyjnie, dokładnie tak, jak prosiliśmy. Co najważniejsze, podejście do psa było pełne cierpliwości i spokoju – zwierzak wrócił do domu zrelaksowany, a nie zestresowany, co w innych miejscach bywało różnie. W salonie jest bardzo czysto, a obsługa przemiła. Ceny adekwatne do jakości usługi. Na pewno wrócimy na kolejne wizyty. Gorąco polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Rom An ★★★★★
-
Radek Borys ★★★★★
Polecam Salon Strzyżenia BATMAN. Jak zawsze wszystko poszło miło i sprawnie. Pies wyszedł zadowolony i pachnący. Dziękujemy.
-
Laura Weryho ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłam z moją suczką Gwiazdką - nie pierwszy raz, ale ostatni. Wizyta trwała 40 minut, co już wydało mi się zaskakująco szybko. Przy odbiorze usłyszałam tylko, że "źle został obcięty pazur, ale został zabezpieczony". Ani słowa o żadnym innym problemie. Wróciłam z psem do domu, zauważyłam, że dziwnie przymyka oko i chowa się, była wyraźnie nieswoja. Następnego dnia pojechałam z nią do weterynarza. Diagnoza? Rozległe uszkodzenie rogówki. Według lekarki — uraz mechaniczny od nożyczek albo maszynki. Pies cierpi, jest na lekach przeciwbólowych, musi przyjmować dwa różne preparaty 5 razy dziennie, walczymy o pełnosprawność oczka. Najgorsze jest to, że nikt mnie o tym nie poinformował. Nie było ani słowa, jakby nic się nie stało. A mój piesek cierpi. Brak informacji o tak poważnym urazie to absolutny skandal. Nie dość, że doszło do krzywdy, to jeszcze zostało to przede mną ukryte.
-
Monika Karolewicz ★★★★★
Polecam Panią Dominikę! Piesek zawsze ładnie ostrzyżony, bez ran i niedociągnięć. Aż szok że można aż tak odmienić wygląd psa w 40 minut :) Dodatkowo na plus możliwość zapłaty blikiem :)
-
Agnieszka Stankowska ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem i z całego ❤️Bandziorek wychodzi zawsze pięknie ostrzyżony. Pani ma rewelacyjne podejście do każdego pieska. Jesteśmy klientami od lat i nigdy się nie zawiedliśmy
-
Aga Król ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam, pies po wizycie u tej Pani wygląda jak skrzywdzony, ogolić na zero to chyba nie jest zadanie profesjonalistki. Siostra płakała odbierając psa. WYBIERAJCIE INNE SALONY PRZY TAK DUŻEJ KONKURENCJI. Pierwsze zdjęcie to „praca” tej pani…
-
Marta Śniadala ★★★★★
Polecam z całego serca! Pani Dominika ma podejście do psiaków, dba o nie, używa dobrych i sprawdzonych produktów. Potrafi doradzić w zakresie pielęgnacji pupila. Molly uwielbia odwiedzać to miejsce i wychodzi z salonu pięknie obcięta i zadowolona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW?
Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 121, 71-256 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW?
Można skontaktować się z Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW pod numerem +48 510 704 003
Jak można dotrzeć do Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW?
Do Batman. SALON STRZYŻENIA PSÓW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku