Opinie

  1. Jolka Jolka ★★☆☆☆

    ​Moja opinia dotyczy jedynie specyfiki funkcjonowania salonu jako całości, a nie jakości wykonanych usług, których tym razem nie będę oceniać. ​Połączenie salonu kosmetycznego z fryzjerskim to potencjalnie dobry pomysł, jednak wydaje się, że został zrealizowany w zbyt niewielkim lokalu. Wybierając tego typu miejsce, klienci oczekują nie tylko profesjonalnej usługi, ale również możliwości relaksu i odprężenia. Niestety, duża liczba personelu pracującego jednocześnie, oraz nagromadzenie stanowisk w małej przestrzeni temu nie sprzyja . Poziom hałasu jest bardzo wysoki – równoczesny dźwięk suszarek, frezarek oraz rozmowów kilkunastu osób tworzy wrażenie chaosu i zgiełku. Osobiście czułam się bardziej jak na "taśmie produkcyjnej", niż w miejscu dedykowanym pielęgnacji i relaksowi. Każdy ma inne oczekiwania, więc to, co dla mnie jest wadą, dla innych może być zaletą.

  2. Sandra Fedyna ★★★★★

    Korzystam od lat z usług salonu . Usługi wykonane solidnie w miłej atmosferze . Polecam z czystym sumieniem , z całego serduszka ☺️♥️

  3. Sonia Jurgasik ★★★★★

    Z całego serca polecam. Usługi świadczone na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera.

  1. Joanna Cebula ★★★★★

    Profesjonalizm WYKONANIA. Cudne paznokcie za każdym razem. Duże zaplecze kolorystyczne lakierów. Regularnie od ponad 3 lat jestem klientką. Kontakt rewelacja. Terminy dostępne, super lokalizacja. Wystrój lokalu idealny. Personel godny polecenia.

  2. Ula Tyrna ★☆☆☆☆

    Obsługa bardzo miła, jednak paznokcie żelowe zaczęły odpadać w całości od płytki paznokcia po niecałych dwóch tygodniach.

  3. Karolina Dąbrowa ★★★★★

    Korzystałam z usług p. Kasi w salonie na ul. Królowej Jadwigi - laminacja rzęs i henna pudrowa brwi. Oba zabiegi świetnie wykonane - efekt naturalny, a robiący wrażenie! P. Kasia profesjonalna w tym co robi, ale również otwarta na sugestie klientek. Mile spędzony czas i efekt dokładnie taki jak oczekiwałam. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pracownia Piękna i Urody?

Pracownia Piękna i Urody znajduje się przy Królowej Jadwigi 10, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pracownia Piękna i Urody?

Można skontaktować się z Pracownia Piękna i Urody pod numerem +48 784 013 007

Jak można dotrzeć do Pracownia Piękna i Urody?

Do Pracownia Piękna i Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements