Nie polecam !! Byłam na korekcie paznokci zapisana przez Booksy terminy od ręki… cena za korektę 160 zł tunele w paznokciach zrobione po łebkach boki paznokci się łamią!! Proszę za taką cenę podnieść kwalifikację pracowników bądź obniżyć cenę bo niestety paznokcie są do zdjęcia…
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Noga ★☆☆☆☆
-
Malwina Kojacz ★★★★★
Bardzo miła atmosfera, profesjonalnie zrobione paznokcie. Napewno tam wrócę
-
Anna N ★☆☆☆☆
Szczerze nie polecam - dlatego że pani szefowa idzie na ilość nie patrzy czy klientki są zadowolone tylko żeby jak najwięcej klientek, szybko następna klientka i jak najwięcej pieniążków wyciągnąć za niestety wbrew pozorom nie profesjonalna usługę. Otóż moja przygoda ze studiem zakończyła się gdy bylam umówiona na zdobienie paznokci, miało być dosyć ładne, wybrane przezemnie a okazało się że pani szefowa umówiła na wizytę swoją kolezaneczke, moje pazurki byly robione przez jej pracownice i nawet się nie spytała ile czasu będzie mi robic pazurki tylko "wcisnela" swoją koleżankę bo przecież ona ważniejsza odemnie, po co kolezaneczka ma tyle czekać, jak można mi zrobić byle jakie pazury jeszcze za taką cenę a powinno to świadczyć o profesjonalizmie. Pracownica miala zadzwonic I umówić się na zdobienie za które oczywiście nie została pobrana opłata, ale na obietnicach się skończyło, szczerze nie polecam bo pani szefowo nie liczy się ilość a jakość, rządzą pieniądza nad tym salonem bierze górę, a pani Edytka się tam tylko marnuje, niech pani lepiej otworzy własny salon bo to pani jest mistrzynia.
-
Flawia Zemla ★★★★★
Profesjonalizm, wysokie umiejętności, duży wybór kolorów. Bardzo polecam!
-
Karolina ★★★★★
Świetna obsługa. Frezy i cążki zawsze wysterylizowane. Pilniczki jednorazowe. W końcu znalazłam salon z którego jestem zadowolona. Polecam
-
Wioletta Gołpyś ★★★★★
Pełen profesjonalizm. Dziewczyny miłe, uśmiechnięte. Paznokcie zrobione perfekcyjnie. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
-
Anna Kuska ★★★★★
Najlepszy salon paznokci ! Pani Edytka robi cuda cudeńka na poznokciach. Zawsze spelnia moje oczekiwania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kathrin?
Kathrin znajduje się przy Orzeska 4, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kathrin?
Można skontaktować się z Kathrin pod numerem +48 327 389 000
Jak można dotrzeć do Kathrin?
Do Kathrin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku